Aleje Jerozolimskie 31, lok. 16, Warszawa

Nauka jazdy: pełny kurs na prawo jazdy kat. A, A1 (1399 zł) lub kat. B (od 1499 zł) i więcej opcji w OSK Jedynka

1 499 zł
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie: kurs nauki jazdy kat. A, A1 lub B w trybie klasycznym, przyspieszonym, rozszerzonym albo ekspresowym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Andrzej
5 Oceny3 reviews
październik 8, 2020
Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • kurs na prawo jazdy kat. A i A1:
  • 30 godzin teorii i 20 godzin praktyki
  • realizowany maks. do 15 października (w innym okresie istnieje możliwość zakupu)
 • kurs na prawo jazdy kat. B:
  • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych, podczas których kursanci zapoznają się z przepisami ruchu drogowego, podstawami budowy samochodu, jego obsługą oraz konserwacją
  • 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych, podczas których szkolone są umiejętności z zakresu poruszania się po placu manewrowym oraz po mieście w ruchu drogowym, potrzebne manewry i odpowiednie zachowanie na drodze
 • kurs kat. B rozszerzony obejmuje 40 godz. zegarowych zajęć praktycznych i 30 godz. lekcyjnych zajęć teoretycznych.

 • kurs kat. B przyspieszony to kurs realizowany w krótszym niż standardowo terminie, do ok. 2 miesięcy.

 • kurs kat. B ekspresowy realizowany jest w krótszym niż standardowo terminie, ok. 25 dni.

 • kurs nauki jazdy na automacie:
  • 30 godz. teorii + 30 godz. praktyki (osobom, które posiadają ukończone szkolenie na kurs prawa jazdy, oferowane jest 30 godz. teorii i 20 godz. praktyki)
 • kurs nauki jazdy na automacie ekspress:
  • kurs 21-dniowy

OSK Jedynka oferuje jazdę w alkogoglach, które w kontrolowanych warunkach pozwalają przekonać się, jak groźne jest prowadzenie auta czy motocyklu pod wpływem alkoholu.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 622 16 79. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. W ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do OSK Jedynka w celu wyboru terminu rozpoczęcia kursu. Klient ma 3 miesiące od daty wykupienia grouponu na rozpoczęcie kursu (rozpoczęcie kursu = rozpoczęcie zajęć teoretycznych). Realizacja oferty możliwa do 7 miesięcy od daty zakupu grouponu. Materiały szkoleniowe dodatkowo płatne (60 zł). Istnieje możliwość wykonania badań za dodatkowo opłatą. Dodatkowo dla posiadaczy grouponu 2 godz. jazd w cenie 110 zł zamiast 160 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OSK Jedynka

Szkoła nauki jazdy ulokowana jest na terenie stolicy i w jej obszarze realizowane są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach kierowców pomaga dysponować wiedzą, która pozwala wyeliminować niemal każdy problem, jaki pojawia się podczas zajęć i w trakcie opanowywania rozmaitych umiejętności.