2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy kat. B za 1899 zł w OSK Aurinko

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja, by przećwiczyć egzamin praktyczny na placu manewrowym i dołączyć do licznego grona kierowców samochodów osobowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
RafałTOP REVIEWER
9 Oceny9 reviews
kwiecień 6, 2021
Doświadczony instruktor, dba o postawę i dobre nawyki. (kat A)
M
Michał
3 Oceny2 reviews
luty 27, 2020
Możliwość ukończenia kursu w ciągu miesiąca. Mało godzin jazdy po mieście - tylko 3.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs na prawo jazdy kat. B

  • 30 godz. zajęć praktycznych
  • zajęcia teoretyczne obejmują: 31 dni dostępu do e-kursu z lektorem, 99 dni do testów z oficjalnej bazy pytań, aplikacji do nauki w trybie offline, książkę w formacie pdf
  • możliwość wybrania instruktora prowadzącego
  • możliwość dokupienia symulacji egzaminu państwowego na placu ośrodka w cenie 99 zł i na placu WORD w cenie 129 zł

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail Żoliborz, ul.Adama Mickiewicza 17 lok. 15, tel 880 848 850, email oskaurinko@wp.pl, Praga, ul.Białostocka 11 (blisko Dworca Wileńskiego), tel 880 848 850, email oskaurinko-praga@wp.pl (zapisy mailowe do 18.04.2021 r.). Od 19.04.2021 r., możliwość bezpośredniego zapisu w biurze) w ciągu 14 dni od zakupu grouponu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku (200 zł). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś - cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.