Oppoline

ul. Mickiewicza 80/1, Białystok

Masaż relaksacyjny głowy i twarzy, klasyczny całego ciała i więcej w Oppoline (do -34%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Masaż to relaks dla duszy, ulga dla spiętych mięśni lub sposób na redukcję cellulitu, wyszczuplenie sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Masaż relaksacyjny głowy i twarzy

Skierowany do osób zmęczonych codziennością i zestresowanych. Pomaga zrelaksować się, wyciszyć i odprężyć. Pozwala odpocząć i pozbyć się napięcia.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 111 076. W przypadku nieodwołania rezerwacji, groupon przepada. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 9.00- 20.00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Oppoline

Prowadzona na terenie Białegostoku klinika Oppoline, oferuje swoim gościom bogaty wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz masażu. Placówka zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy mogą wskazać lub doradzić odpowiedni do potrzeb i celów klienta zabieg. Wybierać można pośród takich zabiegów jak m.in. depilacja laserowa, manicure, mezoterapia, makijaż permamentny, kriolipoliza.