Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Górska 19, Bielsko-Biała

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK od 999,99 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii w Bielsku-Białej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg metodą LASEK, który pomaga w zmniejszeniu lub likwidacji krótkowzroczności.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
W
Wojciech
1 Oceny1 reviews
luty 25, 2021
Wszystkim wątpiącym i niepewnym polecam przeprowadzić zabieg u pani dr. Lange, nie ma się czego bać, zabieg jest profesjonalnie przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów :) miła obsługa oraz opieka przed, podczas i po zabiegu zapewnia komfort oraz brak odczucia stresu. Bezcennym doświadczeniem będzie dla was poprawa jakości widzenia, okulary staną się zbędne :)
P
P.jankowska
1 Oceny1 reviews
lipiec 12, 2021
Bardzo polecam, mega atmosferę, podejscie do pacjenta . Dziękuje Pani Agnieszce za nowe oczy.😍
M
Monikahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
grudzień 11, 2020
Obsługa bez zarzutów. Panie pielęgniarki miłe i bardzo pomocne. Niestety nie można tego powiedzieć o dr Lange. Pani doktor cały czas się spóźnia, a jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia.
D
Dominik
1 Oceny1 reviews
listopad 22, 2020
Super obsługa, zabieg przebiegł sprawnie. Polecam każdemu kto się waha!
K
Karolinahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2020
Wszysko przebieglo sprawnie bez komplikacji, jedyne do czego moge sie przyczepic to informacja, ze zabieg mial sie rozpoczac o 20 a rozpoczal sie dopiero po 21.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
czerwiec 29, 2020
Polecam bardzo! Zabieg miałam 25 czerwca, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Zabieg bezbolesny a pani doktor Lange bardzo miła i pomocna. Polecam! Miałam metodę SBK lasik dla pary oczu

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK

 • 999,99 zł za zabieg dla jednego oka
 • 1999,99 zł za zabieg dla pary oczu

Laserowa korekcja wzroku polecana jest wszystkim osobom, którym okulary lub soczewki kontaktowe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu, gwarantują bezpieczeństwo, precyzję i i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu.

Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku metodą Lasek przeznaczona jest dla:

 • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
 • osób ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),

Lasek to metoda laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, jest całkowicie bezbolesny jednak głównie dedykowany do korekcji niewielkich wad wzroku. Powrót do codziennych aktywności następuje stosunkowo szybko, jeżeli jednak pracujesz fizycznie lub uprawiasz sporty angażujące prace ciała, czas rekonwalescencji jest dłuższy.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej. Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu metodą Lasek mogą zostać przekwalifikowani do innej metody. Jeżeli jednak z przyczyn medycznych nie zakwalifikujesz się do żadnej z metod – odzyskasz pełen zwrot wpłaconych należności.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w OKULUS PLUS.
Dodatkowe informacje: koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta nie jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu kwota grouponu zostaje zwrócona. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 816 25 78 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

 • 97,5% zadowolonych pacjentów
 • 20 tysięcy pacjentów rocznie
 • 1800 procedur zabiegowych rocznie
 • 17 lat doświadczenia w mikrochirurgii oka

Specjalistyczne Centrum Okulistyki i Optometrii, z którego usług rocznie korzysta 20 tys. osób, specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu laserowym i chirurgicznym chorób oczu oraz korekcji wad wzroku. W ramach Oddziału Okulistycznego Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi refrakcyjne na soczewce, usunięcia zaćmy, witrektomie, zabiegi na powiekach i drobne operacje okulistyczne.

Uruchamiając procedury chirurgii refrakcyjnej, ośrodek przygotował dla pacjentów:

 • program leczenia dopasowany indywidualnie dla każdego pacjenta,
 • światowej klasy zespół lekarski, profesjonalizm,
 • nowoczesne technologie diagnostyczne i kliniczne,
 • gwarancję pełnego bezpieczeństwa zabiegu,
 • kompleksową opiekę pooperacyjną,
 • certyfikat jakości ISO 9001:200815,
 • wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001:2014.