Brak nowych powiadomień

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

Masaż kręgosłupa od 39,99 zł w NZOZ Centrum Medyczne Graniczna w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odprężenie mięśni grzbietu, zwiększenie ruchomości kręgów, uśmierzenie bólu, złagodzenie zesztywnień i stanów zapalnych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

45-minutowy masaż kręgosłupa:

  • 39,99 zł za 1 masaż,
  • 99 zł za 3 masaże,
  • 159 zł za 5 masaży.

Masaż kręgosłupa ma na celu ułatwienie odpływu krwi żylnej i doprowadzenie krwi tętniczej do tkanek, czyli poprawę krążenia. Masaż rozluźnia mięśnie, likwiduje bóle kręgosłupa, uwalnia od napięcia i stresu. Jest szczególnie wskazany dla osób, które długo przebywają w pozycjach statecznych, dużo pracują przy komputerze, są przemęczone i odczuwają napięcia mięśni w okolicy szyi, karku, barków oraz kręgosłupa. Gwarancją skuteczności terapii jest wykonanie zabiegu w seriach, dlatego warto wybrać opcję z większą liczbą masaży.

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

Centrum od 2005 roku oferuje świadczenia z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, w tym także bezpłatnie, w oparciu o kontrakt z NFZ. Funkcjonują tutaj liczne poradnie, m.in. chorób tarczycy, dermatologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, okulistyczna, hematologiczna, medycyny pracy, ginekologiczna. W trosce o komfort i wygodę pacjentów CM Graniczna umożliwia im internetową rejestrację, samodzielny wybór lekarza czy daty wizyty bez względu na porę dnia. „Słuchamy naszych Pacjentów. Analizujemy przekazywane uwagi i sugestie. Wiemy, że tylko w ten sposób możemy stworzyć miejsce przyjazne Pacjentom” – podkreśla doktor Roman Spyra, Prezes Zarządu CM Graniczna. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 605 065 530 od pon.-pt. z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.