NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

Graniczna 45, Katowice

Masaż kręgosłupa od 39,99 zł w NZOZ Centrum Medyczne Graniczna w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odprężenie mięśni grzbietu, zwiększenie ruchomości kręgów, uśmierzenie bólu, złagodzenie zesztywnień i stanów zapalnych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

45-minutowy masaż kręgosłupa:

  • 39,99 zł za 1 masaż,
  • 99 zł za 3 masaże,
  • 159 zł za 5 masaży.

Masaż kręgosłupa ma na celu ułatwienie odpływu krwi żylnej i doprowadzenie krwi tętniczej do tkanek, czyli poprawę krążenia. Masaż rozluźnia mięśnie, likwiduje bóle kręgosłupa, uwalnia od napięcia i stresu. Jest szczególnie wskazany dla osób, które długo przebywają w pozycjach statecznych, dużo pracują przy komputerze, są przemęczone i odczuwają napięcia mięśni w okolicy szyi, karku, barków oraz kręgosłupa. Gwarancją skuteczności terapii jest wykonanie zabiegu w seriach, dlatego warto wybrać opcję z większą liczbą masaży.

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna

Centrum od 2005 roku oferuje świadczenia z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, w tym także bezpłatnie, w oparciu o kontrakt z NFZ. Funkcjonują tutaj liczne poradnie, m.in. chorób tarczycy, dermatologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, okulistyczna, hematologiczna, medycyny pracy, ginekologiczna. W trosce o komfort i wygodę pacjentów CM Graniczna umożliwia im internetową rejestrację, samodzielny wybór lekarza czy daty wizyty bez względu na porę dnia. „Słuchamy naszych Pacjentów. Analizujemy przekazywane uwagi i sugestie. Wiemy, że tylko w ten sposób możemy stworzyć miejsce przyjazne Pacjentom” – podkreśla doktor Roman Spyra, Prezes Zarządu CM Graniczna. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 605 065 530 od pon.-pt. z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

NZOZ Centrum Medyczne Graniczna