Noblu Beauty Room

Urocza 25/3, Kraków

20 zł zniżki: Salon/studio paznokci - Manicure i pedicure w firmie Noblu Beauty Room

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalna stylizacja paznokci. Zwracamy uwagę na każdy szczegół.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Voucher rabatowy -20zł

Voucher rabatowy upoważniający do jednorazowego rabatu -20 zł na dowolną usługę powyżej 60zł.

Voucher może być wykorzystany jednorazowo przez jedną osobę.

Voucher jest ważny do 30 dni od daty zakupu.

Voucher można wykorzystać jedynie poprzez okazanie gruponu przed przystąpieniem do usługi.

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty poprzez instagram lub booksy (z dopiskiem w uwagach dla salonu- grupon).

Przełożenie lub anulowanie wizyty bez utraty kuponu możliwe jedynie 24h przed planowaną wizytą po kontakcie z salonem.

Wszystkie usługi wykonywane w salonie oraz czas ich wykonywania można znaleźć na instagramie oraz w aplikacji booksy wpisując nazwę salonu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online noblubeautyroom.booksy.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obejmuje usługi powyżej 60 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Noblu Beauty Room

Nowy salon stylizacji paznokci na mapie Krakowa. Potrafimy urozmaicić klasyczne stylizacje o wyjątkowe zdobienia. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami.