Wysoka 22A, Łódź

Rzucanie siekierami: 1,5 godziny gry dla 1-6 osób za 175,99 zł i więcej opcji z Na Siekiery (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna forma spędzania wolnego czasu; pomysł na spotkanie w grupie znajomych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wymagane jest zakryte obuwie

  • oferta przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Groupon należy wykorzystać przy jednym wejściu.(brak możliwości dzielenia grouponu na kilka wejściówek). Rzucać mogą osoby powyżej 18 roku życia. Wymagane jest zakryte obuwie. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Korzystanie z atrakcji związane jest z obowiązkowym podpisaniem regulaminu w klubie. Istnieje możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 572 555 382 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku przełożenia lub odwołania wymagane 24-godzinne wyprzedzenie. w innym wypadku groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Na Siekiery

Mieszczący się przy ulicy Wysokiej klub to miejsce, które daje możliwość odwiedzającym sprawdzenia swoich umiejętności w rzucaniu siekierą. Na miejscu przygotowano aż 6 torów, na których uczestnicy mogą rozegrać róznego rodzaju gry, w tym m.in. blackjacka, kółko i krzyżyk czy siekierowego pokera. Powierzchnia klubu Na Siekiery umożliwia organizację wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez integracyjnych oraz urodzin. Dla gości przygotowano również bogaty wybór napojów, przekąsek oraz dań ciepłych.