Momenty Masaż Mobilny

Śląska 35/37, Gdynia

45-minutowy masaż świecą w Momenty Masaż Mobilny

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Aromatyczny masaż relaksuje ciało i koi zmysły, nawilża, ujędrnia i odmładza skórę

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 45 minut
  • dostępne masaże: masaż relaksacyjny świecą

Masaż relaksacyjny aromatyczną świecą to zabieg o działaniu odprężającym. W jego trakcie wykorzystywana jest profesjonalna świeca wykonana najczęściej z masła shea, z dodatkiem olejów owocowych lub oleju kokosowego, ewentualnie z dodatkiem wosku pszczelego. Wszystkie składniki są naturalne i przyjazne dla skóry. Co więcej często zawierają witaminy i substancje odżywiające skórę.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 318 095. Groupony realizowane w pon. i śr. w godz.: 17:00 - 20:00. W przypadku alergii na kosmetyki przed kupieniem grouponu należy skontaktować się z masażystką. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Momenty Masaż Mobilny

Marka Momenty powstała, ponieważ chce promować zdrowy styl życia i uświadamiać pacjentom, jak ważne jest dbanie o układ ruchu i niwelowanie poziomu stresu. Zainteresowani mogą zdecydować się na masaż klasyczny, relaksacyjny, gorącą czekoladą, stemplami ziołowymi, aromatyczną świecą i więcej. Wychodząc naprzeciw potrzebom, oprócz masażu oferuje również zabiegi na twarz.