Brak nowych powiadomień

Modeline

Mikrodermabrazja diamentowa z dodatkową pielęgnacją od 49,99 zł w Modeline w Gliwicach

Oferta niedługo się kończy!
Do -81%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Oczyszczenie porów i spłycenie zmarszczek za pomocą głowicy diamentowej

W skrócie

W trosce o zdrowie cery – jej blask i ładny koloryt – wybierz się na kompleksową pielęgnację kosmetyczną. Zabiegi wykonasz w Modeline.

Oferta
Mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt z ampułką i maską kremową w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 180 zł za 1 zabieg,
2) 99,99 zł zamiast 540 zł za 3 zabiegi,
3) 169,99 zł zamiast 900 zł za 5 zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj specjalistycznego peelingu z użyciem głowicy pokrytej mikroskopijnymi kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki tej metodzie można stopniowo złuszczać naskórek aż do pożądanego poziomu, aby w efekcie skóra była gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna. Zabieg oczyszcza pory, redukuje przebarwienia i spłyca drobne zmarszczki. Kurację uzupełniają maska i ampułka.

Modeline
Choć ta ogólnopolska sieć salonów specjalizuje się w modelowaniu sylwetki, to w jej ofercie można znaleźć także zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy – bezoperacyjny lifting lub mikrodermabrazję, odprężający masaż pleców, nawilżające kuracje na bazie parafiny na dłonie i stopy i inne popularne zabiegi. Tamtejsi specjaliści pracują zaś na bezpiecznym nowoczesnym sprzęcie – aparat do elektrostymulacji posiada wbudowane oprogramowanie, które pozwala dobrać program do indywidualnych potrzeb każdej klientki, zapewniając szybkie i widoczne efekty.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 32 236 70 23.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Modeline

Modeline

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.