MK Bowling Katowice

Kościuszki 229, Katowice

Do 39% zniżki na: Gra w kręgle w firmie MK Bowling Katowice

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zakup grouponu nie gwarantuje miejsca ,bez wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 600 600 407

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Godzina kręgli od pon do pt do 17:00

Gra w kręgle dla maks. 6 osób na jednym torze to pomysł na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi

Szczegóły:

możliwość korzystania z baru/bufetu: tak

dopłata za wypożyczenie obuwia: 3 zł (obuwie) + 3 zł (jednorazowe skarpetki)

maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 6 osób

Oferta nie obejmuje dni świątecznych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.

Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon danego dnia. Groun może zakupić jedynie osoba pełnoletnia.

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 600 407

Warunki

Na miejscu należy pojawić się z min. 5-minutowym wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 600 600 407. Oferta nie obejmuje dni świątecznych. Po upływie pierwszej godziny obowiązują normalne stawki, zgodnie z cennikiem. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 6. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

MK Bowling Katowice

Remedium na nudne dni i wieczory posiada katowicki lokal w Galerii Libero. Do dyspozycji gości pozostaje tutaj 10 torów do gry w kręgle oraz sala bilardowa. MK Bowling łączy rozrywkę z gastronomią, bowiem oprócz dobrej zabawy czekają na graczy smakowite pozycje w menu, takie jak pizza z włoskimi dodatkami (przygotowywana w piecu opalanym drewnem) i przekąski. Lokal wyróżnia się ciekawym wystrojem i niezobowiązującą atmosferą, która sprzyja zarówno spotkaniom z przyjaciółmi czy rodziną, jak i integracjom firmowym.