zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Mikroklimatyczna Grota Solna

Nad Wierzbakiem 31, Poznań

Mikroklimatyczna Grota Solna: 2 wejścia za 17 zł i więcej opcji (-50%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wejścia do groty solnej mają właściwości lecznicze, 1 wejście może być porównane do 3-dniowego pobytu nad morzem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
justyna
9 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 31, 2022
Czysto i klimatycznie
S
Sandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
grudzień 12, 2021
relaksacyjnie, ale zimno
A
Anna
11 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 30, 2021
Super relaks.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania sesji: 45 min

W grocie solnej panuje specyficzny mikroklimat, cechujący się odpowiednią wilgotnością, temperaturą oraz właściwą cyrkulacją powietrza. Jonizowane powietrze, które się wdycha w spokojnej atmosferze, wspomaga leczenie wielu schorzeń układu oddechowego i kojenie zmian dermatologicznych. Ponadto poprawia nastrój przy stanach nerwicowych, depresyjnych i przemęczeniu oraz wzmacnia efekty kuracji wyszczuplających i antycellulitowych.

Wizyta w grocie solnej może pomóc w leczeniu m.in.:

 • stanów pozawałowych
 • schorzeń przewodu pokarmowego
 • nietypowego zapalenia jelita grubego
 • wrzodów żołądka i dwunastnicy
 • otyłości
 • zapalenia skóry
 • łuszczycy
 • atopowego zapalenia skóry
 • niedoczynności tarczycy
 • chorób układu krwionośnego

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 84 90 097 lub 787 21 99 22. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Grota solna jest czynna we wtorki, środy, soboty i niedziele w godz. 14-20. Na miejsce należy zgłosić się min. 5 minut przed planowaną godziną seansu. Groupon uprawnia do skorzystania z 15% rabatu na zakup produktów w sklepiku firmowym. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mikroklimatyczna Grota Solna

Zlokalizowana w Poznaniu grota solna, to miejsce „o baśniowym wnętrzu oraz zbawiennym wpływie na ciało i psychikę”. Seanse w grocie solnej znane są już od starożytności, kiedy to lekarze zalecali chorym wdychanie morskiego powietrza i stosowano kosmetyki przygotowywane z soli. Klienci odwiedzający to miejsce mogą oddać się seansom w grocie, której ściany wyłożone zostały blokami solnymi pochodzącymi z Morza Martwego, a panujący tu mikroklimat sprawia, że powietrze nasycone jest cennymi dla zdrowia biopierwiastkami.