Medcithi Rehabilitacja And Wellness Spa

Wojska Polskiego 10, Zebrzydowice

Całodniowy pakiet zdrowotno-rekreacyjny od 99,99 zł w MedCithi Rehabilitacja & Wellness (do -53%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

MedCithi: jedyny ośrodek w Polsce z opieką coacha certyfikowanego przez dr Roberta Younga

O tej ofercie

Poczuj się jak młody bóg i z dzisiejszym grouponem udaj się na całodzienny pakiet zabiegów do MedCithi Rehabilitacja & Wellness.

Oferta
Całodniowy pakiet zdrowotno-rekreacyjny: konsultacja rehabilitacyjna, sauna, siłownia, body detox (kąpiel stóp i hydromasaż wyciszający na łóżku Aquamed) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 189,99 zł zamiast 400 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 279,99 zł zamiast 600 zł za pakiet dla 3 osób.

Konsultacja rehabilitacyjna to pierwszy krok ku wypoczętemu i zdrowemu ciału. Następnie podczas zajęć na siłowni organizm nabiera mocy, ćwicząc poszczególne partie ciała. Sauna to chwila odprężenia. Jej zdrowotne właściwości pomagają uwolnić organizm od zbędnych i szkodliwych toksyn. Dopełnieniem oczyszczania są zabiegi body detox, w skład których wchodzi kąpiel stóp oraz wyciszający hydromasaż na łóżku Aguamed.

MedCithi Rehabilitacja & Wellness
„Jest tylko jedna choroba i jedna terapia” - twierdzi dr Robert Young, który od ponad dekady bada wpływ braku równowagi żywieniowej na organizm człowieka. MedCithi działa pod opieką certyfikowanego coacha, który doświadczenie zdobył u boku samego mistrza. Jest to jedyny w Polsce ośrodek, który funkcjonuje zgodnie z ideologią doktora.

Zatrzymując się w nim, można w otoczeniu malowniczych lasów i gór wyciszyć się i zadbać o zdrowie. Odwiedzający skusić się mogą na kompleksowy pakiet zabiegów, a chcąc pozostać dłużej w MedCithi skorzystać mogą z wczasów zdrowotnych, którym towarzyszyć będzie dieta dr Younga. Warto dodać, że ofertę rehabilitacyjną uzupełniają usługi biznesowe polegające na organizacji imprez filmowych, konferencji, szkoleń, jak również wieczorków tanecznych, ognisk i innych atrakcji.
Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). 25% rabatu na zabiegi kosmetyczne i rehabilitacyjne. Masaż całego ciała w cenie 50 zł. Zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym w cenie 600 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 791 020 403 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Medcithi Rehabilitacja And Wellness Spa