Brak nowych powiadomień

Majaland Kownaty

Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 48.93 zł na dostępne atrakcje (zamiast 69,90 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
150+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Całoroczny park rozrywki dla dzieci i dorosłych w magicznej scenerii krytego parku rozrywki

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Magiczny świat parku rozrywki Majaland Kownaty to okazja by przeżyć niezapomniany dzień w bajkowym miejscu ciesząc się wszystkimi atrakcjami i unikalnym połączeniem występów oraz pokazów na żywo w Teatrze, gdzie można spotkać bohaterów parku. Na miejscu można przejechać się na Rollercoasterze Wikingów, rozkoszować widokiem z Wieży Swobodnego Opadania i polecieć do nieba ze Szkołą Latania.

Przy ładniej pogodzie warto skorzystać z atrakcji w strefie zewnętrznej z Górą Wspinaczkową, Tańczącymi Fontannami oraz Farmą Zwierząt Heidi. Wypełniony po brzegi park rozrywki jest w stanie w stanie zapewnić dzień pełen zabawy dla całej rodziny podbijając serca małych i dużych poszukiwaczy przygód.


Szczegóły:

 • skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)

 • bilet wstępu obejmuje wstęp do całorocznego parku rozrywki, takich jak:

  • basen z kulkami
  • Las zabaw
  • samochodziki
  • Plac zabaw Mai
  • Rollercoaster wikingów
  • zjeżdżalnia Super ślizg
  • szkoła latania

Nadchodzące wydarzenia w parku:

 • Magiczna Zima z Mają, goście mają do dyspozycji codzienne spotkania z Pszczółką Mają
 • Spotkania ze Świętym Mikołajem, w grudniu goście mogą spotkać Świętego Mikołaja w Majaland Kownaty
 • Święta z Bingiem, w okresie świątecznym goście parku będą mieli możliwość spotkania z niezwykle sympatycznym i uroczym króliczkiem o imieniu Bing

Mapa atrakcji:

<center></center>


Warunki

Groupon ważny od 04.11.2019 do 31.03.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po dokonaniu zakupu nie ma możliwości zwrotu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu do parku należy pokazać wydrukowany w dobrej jakości groupon z czytelnym kodem kreskowym i wymienić go na bilet wstępu w kasie parku. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie www.majalandkownaty.pl. Przed wizytą należy przeczytać regulamin parku i praktyczne informacje. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Majaland Kownaty

Zlokalizowany w Kownatach tematyczny park rozrywki oferuje moc atrakcji o każdej porze roku, ponieważ obiekt składa się z części zadaszonej i na świeżym powietrzu (łącznie ponad 25 różnego rodzaju atrakcji). W Majaland rozrywka dostępna jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla zorganizowanych grup ze szkół oraz przedszkoli. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim znane z kreskówek postacie, takie jak Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi – dziewczynka ze szwajcarskich Alp. Na powierzchni 10 hektarów zlokalizowano m.in. rollercoaster Wickie Coaster, którego większość trasy przebiega w ciemnościach, wewnątrz skalnej dekoracji, karuzelę z obsadą ze zwierzętami z farmy lub bohaterami z bajek o wikingach, czterotorowy ześlizg, magiczną krainę tańczących fontann, teatr, plac zabaw, ogromną wieżę swobodnego spadania, latające rowery, skaczące żabki. Na zewnątrz można skorzystać z samochodzików akumulatorowych, karuzeli do gaszenia pożaru lub toru do jazdy na koniku polnym Filipie. Na miejscu zlokalizowano również sklep z pamiątkami i punkty gastronomiczne.

Dla wygody zmotoryzowanych gości Majaland zapewnia dobrze zorganizowany, przestronny parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych (zlokalizowanymi tuż przy wejściu). Dla autobusów dostępne są oddzielne, bezpłatne miejsca parkingowe. Samochody osobowe obowiązuje opłata. Bilet parkingowy można kupić w kasie parku. Goście przyjeżdżający do parku na rowerach, skuterach i motocyklach, mogą zaparkować je w specjalnym przeznaczonym dla tego typu pojazdów miejscu, w pobliżu wejścia.

Warto podkreślić, że dzięki atrakcjom lokalizowanym zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz park otwarty jest przez cały rok, a jego dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja przy zjeździe z autostrady A2 w Torzymiu (wskazówki dotyczące dojazdu można sprawdzić tutaj). Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych i jest przyjazny dla małych dzieci. Na miejscu istnieje także możliwość organizacji imprez, takich jak urodziny, komunie i śluby.

Majaland Kownaty

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.