Brak nowych powiadomień

Magnetic Polska

Starowiślna 76, Kraków

Zabieg medycyny estetycznej laserem frakcyjnym Emerge™ za 399,99 zł i więcej opcji w salonie Magnetic Polska

Wybierz opcję

Wyróżniki

W wyniku zabiegu zredukowane zostaną głębokie zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy, nastąpi całkowita regeneracja skóry

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg laserem frakcyjnym Emerge:

  • 399,99 zł za zabieg na twarz,
  • 699,99 zł za zabieg na twarz i szyję,
  • 1199,99 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Czas zabiegu: 15 - 60 minut w zależności od obszaru ciała, na który jest wykonywany.

Laser frakcyjny Emerge™ to nowoczesny system amerykańskiej firmy POLAMER, rozpowszechniony w Polsce dzięki Klinice Chirurgii Plastycznej dr. Szczyta, jako zabieg z zakresu medycyny estetycznej, którego efektem jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga podania znieczulenia, jednak podczas jego trwania może być odczuwany dyskomfort. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Emerge wykonywany jest miejscowo na wybrany obszar skóry twarzy lub ciała, w celu uzyskania wskazanego efektu. Po zabiegu możliwe jest widoczne zaczerwienienie skóry, utrzymujące się przez okres 24 - 48 godzin.

  • W zależności od kondycji skóry. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów co 21 dni dla uzyskania najlepszych rezultatów. 
  • Efekty odbudowy , regeneracji skóry są już widoczne po pierwszym zabiegu. 
  • Rezultaty widoczne również w przypadku leczenia blizn potrądzikowych oraz wszelkiego rodzaju zniekształceń skóry .
  • Zabieg bezinwazyjny, o najwiekszej widocznej skuteczności i najszybszych efektach, który w Polsce jest znany dzieki osobie dr. Szczyta.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwa konieczność konsultacji przed zabiegiem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 514 314 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Magnetic Polska

Mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie manualne, sonoforeza, peeling kawitacyjny, a także przedłużanie rzęs – to tylko nieliczne zabiegi dostępne w krakowskim salonie, które pomagają kompleksowo zadbać o urodę.

Magnetic to także specjaliści w stylizacji paznokci – wieloletnie doświadczenie pozwala im bowiem przekazywać profesjonalną wiedzę podczas organizowanych szkoleń.

Magnetic Polska

Zabieg na twarz, Peeling twarzy, Pielęgnacja twarzy