Od 279 zł: niezapomniane atrakcje dla całej rodziny w parku LEGOLAND® w Billund w Danii (-50%)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
559 zł 50% 280 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • LEGOLAND®: przygoda dla całej rodziny w jednym z najbardziej niezwykłych parków rozrywki (wśród atrakcji m.in. świat rycerzy, piratów i poszukiwaczy przygód, kolejki górskie, kino 4D, znane europejskie miasta i krajobrazy zbudowane z 20 milionów klocków LEGO)
 • Nowa atrakcja: Ghost - The Haunted House - nawiedzony dom z duchami, potworami, lustrzanym labiryntem i więcej
 • Lokalizacja: Billund, Dania

Warunki

Ważność: groupon ważny od 05.04.2014 do 02.11.2014 z wyłączeniem 07-11.04.2014 oraz śród i czwartków w okresie 03.09-09.10.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: wydrukowany groupon jest biletem wstępu - należy go okazać przy bramce. Groupon uprawnia do skorzystania ze wszystkich atrakcji i przejażdżek wewnątrz.włącznie z Seat Traffic School. Dzieci od 3 do 12 lat - poniżej 3 lat wstęp bezpłatny. W każdej z opcji maks. liczba dorosłych to 2.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Klocki hamulcowe może ponoć wymienić nawet niezbyt wprawiony majster. Zamiast szukać nowego hobby, bez zbędnych zahamowań zostań mistrzem w dziedzinie rozrywki i pokaż całej rodzinie świat pełen klocków, wybierając się do pierwszego na świecie parku LEGOLAND® w Billund w Danii.

Oferta
Rodzinny bilet do parku LEGOLAND® w 1 z 3 opcji:

1) 279 zł zamiast 559 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko),
2) 369 zł zamiast 739 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci),
3) 449 zł zamiast 899 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci),

Duński park rozrywki LEGOLAND®, do którego z dzisiejszym grouponem można udać się z całą rodziną, to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Nową atrakcją parku w 2014 roku jest Ghost - The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 mkw., pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® znajdziesz Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.


Komentarze

Bajka ubaw po pachy ;-)
Tomasz Z. · 2 dni temu
Świetne miejsce, rozrywka gwarantowana w każdym wieku. Poza tym na terenie parku sklepy z lego-ceny lego nie odbiegają od cen klockow w polskich sklepach, natomiast ceny fast foodów typu burger frytki czy hot dog duże więc lepiej wziąść własne kanapki i przekąski. Na terenie parku są stoliczki można usiąść i zjeść. Polecam
Bogusława S. · 17 maja 2017
Polecam, super sprawa dla małych dzieci jak i dużych, my rodzice też fajnie się bawiliśmy.
Małgorzata K. · 16 listopada 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Legoland

  Nordmarksvej

  Billund, 7190

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}