Niezapomniane atrakcje dla całej rodziny od 329 zł w parku LEGOLAND® w Billund w Danii (do -50%)

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
 • Oferta limitowana czasowo!
 • 5 dni 05:14:42

W skrócie

Wśród atrakcji m.in. świat rycerzy, piratów i poszukiwaczy przygód, kolejki górskie, kino 4D, miasta i krajobrazy zbudowane z klocków LEGO

Warunki

Groupon ważny od 01.04.2017 do 05.11.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W ramach każdego grouponu: wejście dla maks. 2 dorosłych.
Realizacja: wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem.
Dodatkowe informacje: Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).
Legoland będzie zamknięty w następujące dni:
kwiecień: 3-7
wrzesień: 5-7, 12-14, 19-21, 26-27
październik: 31
listopad: 1-2.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klocki hamulcowe może ponoć wymienić nawet niezbyt wprawiony majster. Zamiast szukać nowego hobby, bez zbędnych zahamowań zostań mistrzem w dziedzinie rozrywki i pokaż całej rodzinie świat pełen klocków, wybierając się do pierwszego na świecie parku LEGOLAND® w Billund w Danii.

Oferta

Bilety do parku LEGOLAND®:

 • 329 zł zamiast 645 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
 • 429 zł zamiast 852 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci),
 • 529 zł zamiast 1058 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci).

Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).

Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

Uwaga! Legoland będzie zamknięty w następujące dni:

 • Kwiecień: 3-7.
 • Wrzesień: 5-7, 12-14, 19-21, 26-27.
 • Październik: 31.
 • Listopad: 1-2.


Więcej informacji o LEGOLAND® w Billund w Danii znajdziesz TUTAJ.

Niezapomniane przeżycia w parku LEGOLAND®

W nowej krainie tematycznej LEGO® NINJAGO® można sprawdzić swoje umiejętności wojowników ninja w Labiryncie Laserowym Lloyda, na Ściance Wspinaczkowej Cole’a, w Latających Kapsułach Kai’a oraz podczas Treningu Refleksu Jay’a. Niesamowite przeżycie NINJAGO zapewni interaktywna nowość na skalę światową – LEGO NINJAGO The Ride, w której można nauczyć się władać czterema mocami: ogniem, piorunem, ziemią i lodem.

W parku LEGOLAND® znajduje się ponad 60 milionów klocków LEGO i mnóstwo niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. LEGOLAND® zapewnia milion wrażeń na zjeżdżalniach, wodnym placu zabaw u piratów, wielu imponujących modelach LEGO lub podczas zabawy w krainie LEGO DUPLO®. Daje też możliwość spotkania Gangu Olsena.

W parku na gości czeka moc niespodzianek, m.in. gęsia skórka w nawiedzonym zamku Ghost – The Haunted House ze wszystkimi strasznymi postaciami LEGO, od których aż włos jeży się na głowie. W Westernowym Miasteczku można upiec z wodzem Indian chleb na kijku, a w krainie Miniland – wyruszyć na poszukiwanie przygód w świecie z klocków LEGO. Na amatorów ekstremalnych przeżyć czeka wieża swobodnego spadania Polar X-plorer. W zatoce Penguin Bay można pomachać pingwinom, a w Atlantis by SEA LIFE™ – oglądać rekiny przepływające nad głowami. Na koniec dnia warto wjechać na LEGO Top, skąd widać cały park.

LEGOLAND®

Duński park rozrywki LEGOLAND® to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 m², pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

W 2016 roku na dodatkowej powierzchni 5100 m² powstały zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje, takie jak LEGO® NINJAGO® World (m.in. Lloyd’s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba będzie pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

Komentarze

Polecam, super sprawa dla małych dzieci jak i dużych, my rodzice też fajnie się bawiliśmy.
Małgorzata K. · 16 listopada 2016
Świetna zabawa dla małych i dużych.
Marcin M. · 9 września 2016
Świetna zabawa dla całej rodziny. Polecam.
Anna N. · 9 września 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Legoland

  Nordmarksvej

  Billund, 7190

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local"}}}