Lastag

Handlowa 1, Białystok

Paintball laserowy: 99,99 zł za 2 gry dla 4 osób i więcej opcji w Lastag (do-58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na zabawę ze znajomymi na 220 m² labiryntu z dynamiczną muzyką, grą świateł i dymem, dostęp do darmowej strefy gier

O tej ofercie

Wciel się w bohatera ulubionego filmu lub książki albo stwórz własną, niecodzienną historię. Weź udział w zabawie z bliskimi Ci osobami – udajcie się razem na przygodę do Lastag.

Oferta
Paintball laserowy (2 rozgrywki po 30 minut) w 1 z 4 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 200 zł za grę dla 4 osób,
2) 139,99 zł zamiast 300 zł za grę dla 6 osób,
3) 179,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 8 osób,
4) 209,99 zł zamiast 500 zł za grę dla 10 osób.

Lastag
Zespołowa gra znana jako laserowy paintball to propozycja na emocjonujące spędzenie czasu z bliskimi. Możliwość wcielania się w wybraną postać uczestniczącą w dowolnej kampanii dodaje grze poczucia realności odgrywanej przygody, walka z uzbrojonymi w karabiny laserowe przeciwnikami zapewnia zaś solidną dawkę adrenaliny. Charakterystyczne dla gry w paintball kulki z farbą zostały zastąpione nieinwazyjną falą podczerwieni rejestrowaną przez specjalne czujniki na kamizelkach graczy, dzięki czemu zabawa jest bezpieczna, niezależnie od umiejętności uczestników.

Dla miłośników gier udostępniona została ponadto konsola Xbox z Kinectem oraz gry planszowe lub karciane, a chętni sportowych wrażeń zagrać mogą w Fifę czy skorzystać z symulatora jazdy. Lokal organizuje ponadto urodziny, wieczory kawalerskie i inne imprezy okolicznościowe.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Groupon należy wykorzystać podczas 1 wizyty.
Konieczna rezerwacja tel. 790 228 082 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lastag