Brak nowych powiadomień

Krypta 13

Gustawa Morcinka 36, Wojkowice

Paintball: gra dla 8 osób (379,99 zł) lub 12 osób (559,99 zł) i więcej opcji z firmą Krypta 13 (do -38%)

10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jeden z największych kompleksów paintballowych na Śląsku

O tej ofercie

  

Wybierz 1 z 3 opcji

Gra w paintball (maks. 2 godz.):

 • 379,99 zł zamiast 600 zł za grę dla 8 osób,
 • 469,99 zł zamiast 750 zł za grę dla 10 osób,
 • 559,99 zł zamiast 900 zł za grę dla 12 osób.

Pakiet dla 1 osoby:

 • 200 kulek,
 • kombinezon wojskowy,
 • kamizelka,
 • rękawice,
 • maska lub okulary z szarą kominiarką,
 • latarki taktyczne,
 • pirotechnika,
 • światło chemiczne,
 • zadymiarka.

Warto wiedzieć

Limit 2 na osobę, możliwy zakup 1 jako prezent. Ważne tylko dla zakupionej opcji Oferta obejmuje paintball dla 8, 10,12 osób Pakiet na 1 osobę obejmuje: 200 kulek, kombinezon wojskowy, kamizelka, rękawice, maska lub okulary z szarą kominiarką, Latarki taktyczne, pirotechnika, światło chemiczne, zadymiarka dla posiadaczy Groupon możliwość dokupienia kulek - 100 szt - 15 zł Udostępnienie paleniska na ognisko lub grilla (do uzgodnienia z organizatorem), prowiant własny. Oferta dostępna z wyłączeniem soboty. Sprawdź dostępne terminy online: kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.

Krypta 13

Zbudowany przez Niemców w czasach II wojny światowej i mieszczący się 15 metrów pod powierzchnią ziemi powojenny bunkier atomowy jest jedynym obiektem przeciwatomowym w Polsce wykorzystywanym w celach rozrywkowych, a przy tym jednym z większych – korytarze o długości 887 metrów z masą pomieszczeń tworzą unikalny labirynt, w którym zamontowano wojskowe oświetlenie polowe z 1964 roku (w sumie blisko 100 lamp i około 5 km kabli). Zastrzyk adrenaliny gwarantuje już sam widok 600-kilogramowych żelbetonowych wrót, które chronią 4 wejścia do bunkru. A w perspektywie jest dotarcie do sali tortur i uratowanie jeńca albo kradzież bezcennego prototypu ze skarbca.

By zrealizować wciągające scenariusze na miarę Mission Impossible, trzeba trzymać nerwy na wodzy. Gracze wędrują bowiem ciemnymi korytarzami i przedzierają się przez sztuczną mgłę. Co więcej, totalną ciszę podziemnego kompleksu w każdej chwili może przerwać echo zbliżających się złowrogo kroków przeciwników i nagłych wystrzałów. Uczestnicy paintballa lub ASG otrzymują bowiem nie tylko podstawowy sprzęt, ale również – na życzenie – wyrzutnie rakiet, moździerze, saperki, wykrywacz min NATO, telefony polowe, tarcze policyjne, noktowizory, świece dymne, ładunki hukowe czy farby do kamuflażu.

Pasjonaci militariów z doświadczeniem wojskowym, którzy tworzą ekipę Krypty 13, dokładają wszelkich starań, by proponowane przez nich gry symulujące działania wojskowe dostarczyły mocnych wrażeń. Ponadto zajmują się organizacją gier fabularnych LARP w stylu postapokaliptycznym oraz imprez w klimacie wojskowym, sci-fi i horroru.