Klub Zdrowia 3 filary zdrowia

41 Wyzwolenia, Ozimek

Do 49% zniżki na: Terapia wodorem w firmie Klub Zdrowia 3 filary zdrowia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja terapii wodorem, to połączenie inhalacji wodorem z degustacją wody nasyconej wodorem oraz starannie dobranymi suplementami.

O tej ofercie

Terapia wodorem - 1 sesja 30 min

Terapia wodorem - 1 sesja 60 min

Terapia wodorem - 10 sesji po 30 min

Terapia wodorem - 10 sesji po 60 min

Inhalacja wodorem to jedna z najprostszych a jednocześnie najbardziej wszechstronnych metod poprawy wydolności organizmu oraz usuwania wolnych rodników.

  • Inhalacja wodorem:
  • ma bardzo szerokie spektrum działania,
  • jest korzystna dla wszystkich.

Wiele badań naukowych potwierdza, iż terapie wodorem przynoszą korzyści w ponad 170 chorobach i schorzeniach. Terapie wodorem są nie tylko dla osób zmagającym się z różnego rodzajami chorób, ale również dla osób zdrowych, które chcą poprawić kondycję skóry, spłycić zmarszczki i spowolnić procesy starzenia się. Sportowcom pozwoli zwiększyć wydolność organizmu oraz szybciej zregenerować organizm po wysiłku bądź kontuzji. 

Woda nasycona wodorem poprawia cyrkulację krwi, nawilża ciało, likwiduje ciemne plamy na skórze, wzmaga produkcję kolagenu, obniża stres. Terapia wodorem jest dla tych, którzy chcą: żyć lepiej i dłużej, zdobyć więcej energii, poprawić wytrzymałość i przyspieszyć regenerację. 

Terapie w naszym ośrodku wzbogacamy starannie dobranymi suplementami diety. Potęguje to działanie wodoru, co pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów wcześniej i w większym stopniu. 

Inhalacja wodorem jest w pełni naturalna dla naszego organizmu.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 930 720. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 2.

Klub Zdrowia 3 filary zdrowia

Klub Zdrowia w Ozimku oferuje terapię wodorem połączoną ze starannie dobranymi suplementami diety. Z naszych usług powinny skorzystać: - osoby dbające o stan organizmu oraz o swój wygląd - osoby po przebytych chorobach i urazach, osoby uprawiające sport chcące zwiększyć swoją wydolność lub po kontuzjach