Brak nowych powiadomień

Pstrowskiego 17a, Łaziska Górne (Łaziska Średnie)

Grota solna oraz Świat Saun: 3 wejścia za 39,99 zł i więcej w Mavi Area Squash & Fitness (do -39%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -38%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący pobyt w kompleksie saun (fińska, infrared i łaźnia parowa) i grocie solnej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 39,99 zł zamiast 60 zł za 3 wejścia,
 • 77,99 zł zamiast 120 zł za 6 wejść,
 • 109,99 zł zamiast 180 zł za 9 wejść,
 • 84,99 zł zamiast 130 zł za seans na wyłączność.

Każdorazowe wejście do strefy Wellness Spa rozpoczyna się od wizyty w Grocie Solnej, następnie zrelaksować się można w Świecie Saun.

Czas trwania sesji:ok. 45 min

W grocie solnej panuje specyficzny mikroklimat, cechujący się odpowiednią wilgotnością, temperaturą oraz właściwą cyrkulacją powietrza. Jonizowane powietrze, które się wdycha w spokojnej atmosferze, wspomaga leczenie wielu schorzeń układu oddechowego i kojenie zmian dermatologicznych. Ponadto poprawia nastrój przy stanach nerwicowych, depresyjnych i przemęczeniu oraz wzmacnia efekty kuracji wyszczuplających i antycellulitowych.

Wizyta w grocie solnej może pomóc w leczeniu m.in.:

 • stanów pozawałowych
 • schorzeń przewodu pokarmowego
 • nietypowego zapalenia jelita grubego
 • wrzodów żołądka i dwunastnicy
 • otyłości
 • zapalenia skóry
 • łuszczycy
 • atopowego zapalenia skóry
 • niedoczynności tarczycy
 • chorób układu krwionośnego

Strefa Wellness Sauna obejmuje:

 • saunę fińską

Działanie: hartuje organizm, łagodzi bóle mięśni i zaburzenia funkcjonalne organizmu: kłopoty z krążeniem krwi, układem oddechowym i odpornościowym, wpływa pozytywnie na skórę (oczyszcza ją, pozbawia toksyn, ujędrnia i uelastycznia). Działanie sauny suchej wzmacniają stosowane inhalacje z olejków zapachowych, które mają korzystny wpływ na układ oddechowy. Zdrowy człowiek bez względu na wiek może korzystać z sauny bez względu na porę roku, dnia czy pogodę.

 • saunę infrared

Zamiast pieca sauna ta ma ceramiczne lub kwarcowe promienniki podczerwieni. Emitowana przez promienniki energia podczerwieni nie powoduje nagrzewania powietrza, dzięki czemu aż 80% tej energii przenika w głąb organizmu. Dopiero w kontakcie z ciałem podczerwień przekształca się w ciepło, rozgrzewając tkankę podskórną (tłuszczową), mięśnie i narządy wewnętrzne. Promienie podczerwieni działają zatem na ciało bardziej efektywnie, co pozwala saunie Infrared operować w zakresie dużo niższych temperatur: do 65°C. Seans może trwać tu dłużej i odbywać się częściej niż w saunie fińskiej, przynosząc większe korzyści dla zdrowia i sylwetki. Ten sam czas spędzony w kabinie na podczerwień powoduje 2-3-krotnie bardziej intensywne pocenie niż w saunie tradycyjnej, bardziej nasilone procesy regeneracyjne komórek oraz głębszą relaksację. Częste korzystanie z sauny infrared pozwala zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową. Polecana jest sportowcom w celu rozgrzewki lub regeneracji mięśni po wysiłku.

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. Opcja na wyłączność dostępna poza godzinami otwarcia (oferta dotyczy wynajmu 1 godz., w przypadku przedłużenia dopłata na miejscu).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dzieci do lat 6 z opiekunem wchodzą za darmo do groty solnej. Możliwość wykupienia na miejscu dodatkowych rytuałów saunowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 727 111 lub 32 733 20 07
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mavi Area Squash & Fitness

Oferta klubu przypomina suto zastawiony stół, na którym każdy znajdzie pyszny kąsek dla siebie. Jednak nie ma ona nic wspólnego ze zbieraniem dodatkowych kalorii, a z ich szybkim traceniem – squash, fitness, siłownia to tylko niektóre z przeznaczonych do tego propozycji. Spośród nich warto zwrócić uwagę na treningi na platformie wibracyjnej oraz personalne, a także na możliwość stałej konsultacji z dietetykiem. Jeśli nadmierne kalorie wymagałyby większej walki, warto zmierzyć się z nimi, korzystając z sekcji fight – capoeira i boks powinny je całkowicie przepędzić.

Będąc na miejscu, można także zregenerować siły w saunie i jacuzzi, odpocząć w morskim klimacie groty solnej lub odprężyć się podczas masaży.

Mavi Area Squash & Fitness

Spa, Grota solna