Kartingowy Narodowy

ul. Poniatowskiego 1 Kartingowy Narodowy, Warszawa

Kartingowy Narodowy: 2 lub 4 przejazdy gokartem (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazdy gokartami po nowoczesnym torze na terenie stadionu PGE Narodowy to pomysł na emocjonujące spędzenie czasu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 min
  • długość trasy: ok. 550 m
  • oferta dotyczy gokartów:
    • Junior min. 135 cm wzrostu
    • Centurion min. 155 cm wzrostu
  • obowiązkowa kominiarka: można przyjść ze swoją lub zakupić na miejscu w cenie 15 zł
  • karta członkowska: obowiązkowa dla nowych klientów, wyrobienie na miejscu w cenie 10 zł

Warunki

Groupon nie obejmuje gokartu puffo. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. W przypadku jazd indywidualnych rezerwacja nie jest wymagana, wystarczy udać się na tor w godzinach otwarcia i okazać groupon. Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru: tel. 22 290 56 33 wewn. 1. Realizacja kuponów odbywa się w okresie kiedy tor jest czynny do października. W innym czasie można jedynie dokonywać zakupu oferty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Kartingowy Narodowy

Dzięki asfaltowej nawierzchni Kartingowy Narodowy stwarza możliwość wkroczenia na chwilę do świata profesjonalnych wyścigów. A to dopiero początek.

Precyzyjny system pomiaru czasu (wbudowany w każdym gokarcie renomowanego producenta CRG) umożliwia śledzenie przebiegu rywalizacji w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,001 s. To, w połączeniu z emocjami wyzwalanymi wraz z pokonywaniem kolejnych metrów, pozwala na własnej skórze poczuć towarzyszący wyścigom dreszczyk emocji.

Bezpieczeństwo zapewniają zaś nowoczesne bandy wykonane z energochłonnego materiału, który absorbuje siłę uderzenia. Ponadto załoga toru kartingowego dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie wszystkich gokartów za pomocą jednego przycisku.

Zlokalizowany na terenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy tor jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników szybko pokonywanych zakrętów. Umiejscowienie na zewnątrz PGE Narodowego, od strony nadwiślańskich bulwarów, pozwala cieszyć wzrok panoramą centrum, z widocznie zarysowującą się linią wieżowców.

Warto podkreślić, że za sprawą całodobowego oświetlenia tor jest czynny do późnych godzin wieczornych – 7 dni w tygodniu.