Kancelaria Prawno-Finansowa POLONICA Sp. z o.o.

ul. Stacyjna 1, lok. 21, Wrocław

Do 50% zniżki na: rozwód z nią/rozwód z nim - Konsultant prawny w firmie Kancelaria Prawno – Finansowa POLONICA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny LUTY30. Termin: 3.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Twój związek się rozpadł i chcesz się rozwieść? Skorzystaj z naszej oferty i wykonaj pierwszy krok w stronę rozwiązania małżeństwa.

O tej ofercie

Porada prawna – Rozwód z nią

Nie jesteś szczęśliwy w obecnym związku i nie widzisz już dla niego przyszłości? Podjąłeś decyzję, że czas na rozwód?

Skorzystaj z naszej oferty i podejmij pierwszy krok w stronę nowego życia -> kup Groupon na rozwód z nią i dowiedz się jak będzie wyglądała droga sądowa do orzeczenia o rozwiązaniu małżeństwa. 

Możemy Ci zagwarantować:

  • wysoką jakość świadczonych przez nas usług
  • możliwie najkrótszy czas trwania sprawy rozwodowej
  • pomoc w rozstrzygnięciu sporów o sprawy takie jak podział opieki nad dziećmi, podział majątku, alimenty.

Porada prawna – Rozwód z nim

Twój obecny związek się rozpadł i nie widzisz szans, aby go odbudować? Postanowiłaś, że już czas na rozwód?

Skorzystaj z naszej oferty i podejmij pierwszy krok w stronę nowego życia -> kup Groupon na rozwód z nim i dowiedz się jak będzie wyglądała Twoja sprawa rozwodowa, od czego zacząć oraz o czym należy pamiętać.

Możemy Ci zagwarantować:

  • wysoką jakość świadczonych przez nas usług
  • możliwie najkrótszy czas trwania sprawy rozwodowej
  • pomoc w rozstrzygnięciu sporów o sprawy takie jak podział opieki nad dziećmi, podział majątku, alimenty.

Uwaga:

Ten Groupon dotyczy porady prawnej w sprawie rozwodu. Koszt poprowadzenia sprawy rozwodowej przez naszą Kancelarię może być większy w zależności od złożoności sprawy.

Porada prawna jest jednak pierwszy krokiem w kierunku uzyskania rozwodu - podczas niej wytłumaczymy Ci jak będzie przebiegać Twoja sprawa oraz z jakimi kosztami musisz się liczyć.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 572 768 050. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kancelaria Prawno-Finansowa POLONICA Sp. z o.o.

Kancelaria Prawno – Finansowa POLONICA to zespół doświadczonych prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Składa się to na profesjonalne oraz dedykowane podejście do każdego klienta.

Zakres działalności naszej Kancelarii obejmuje zarówno pomoc, doradztwo podmiotom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego. Obsługujemy sprawy odszkodowawcze, wierzytelności. W obszarze doradztwa biznesowego oraz obsługi podmiotów gospodarczych oferujemy pomoc przy przekształceniach strukturalnych, zakładaniu spółek, opiniowaniu i tworzeniu umów, kontraktów. 

Nasze działania dopasowujemy do wymagań oraz zapotrzebowania danego podmiotu.