Kącik Piękna

Okulickiego 2A/12, Gdańsk

Strzyżenie z laserową rekonstrukcją włosa i więcej od 49 zł w Kąciku Piękna w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczne zabiegi regenerujące włosy wraz z odświeżeniem uczesania nadadzą fryzurze zdrowego wyglądu

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Zabiegi fryzjerskie:

  • 49 zł zamiast 159 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem i laserową rekonstrukcję włosa,
  • 59 zł zamiast 229 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem, laserową rekonstrukcję, ampułka i wapozon (regeneracja i odnowa włosa),
  • 89 zł zamiast 270 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem i farbowanie,
  • 119 zł zamiast 499 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem, laserową rekonstrukcję włosa, ampułka, wapozon (regeneracja i odnowa włosa) i farbowanie.

Kącik Piękna

Odświeżenie wizerunku czy „powołanie do życia” zupełnie nowej stylizacji to dla specjalistów salonu pasjonująca przygoda, w której niemałą rolę odgrywa twórcza wyobraźnia i bogate doświadczenie. Przed przystąpieniem do dzieła, fryzjer ustala indywidualne potrzeby włosów i pomaga w doborze najodpowiedniejszych kosmetyków do ich pielęgnacji. W razie potrzeby regeneruje suche i zniszczone pasma, posiłkując się wapozonem lub laserową rekonstrukcją. O wizerunek pomoże również zadbać kosmetyczka, wykonując stylizację paznokci, liposukcję ultradźwiękową, mikrodermabrazję, makijaż i wiele innych zabiegów.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji z farbowaniem dla włosów dłuższych niż do ramion dopłata 30 zł. 
Konieczna rezerwacja tel. 694 997 237. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Kącik Piękna