zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

JumpWorld – Park Trampolin

Pszczyńska 6, Katowice

Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Godzinne wejście do parku trampolin to sposób na dobrą zabawę i aktywne spędzanie czasu wolnego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Kamila
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
czerwiec 20, 2022
Miejsce jak najbardziej fajne, dzieci zadowolone, jednakże bardzo mi przeszkadzało za każdym razem jak byliśmy , że czuc na sobie wzrok pracowników, ciągle zwracanie uwagi w sumie nie wiem z jakiego powodu, zastanawiałam się czy w ogóle można tam skakac.. jeździmy jedynie jak faktycznie dzieci bardzo chcą.
K
Konrad
56 Oceny41 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
czerwiec 15, 2022
Ogólnie OK, ale trzeba ręcznie podaj kod, nie zczytują z kodu QR.
A
Adrianna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2022
Wszystko super! W niedzielę ok południa park prawie pusty, można szaleć :)
D
Danuta
2 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
styczeń 5, 2022
Wnuki zadowolone
M
Michał
2 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
październik 19, 2021
Park trampolin… ale stary.. brakuje duzej trampoliny i innych atrakcji niz zwykle trampoliny. Powinni wziac przyklad z JumpCity i bedzie super! Na plus przemiłe Panie z obsługi ;)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Godzinne wejście do parku trampolin dla 2 osób:

  • 40 zł zamiast 64 zł za wejście od pon. do pt. w godz. 12-20 (Katowice),
  • 44 zł zamiast 64 zł za wejście w weekend (Katowice).

Dodatkowe informacje:

  • w cenie grouponu: wejście
  • atrakcje znajdujące się w obiekcie: trampoliny, ścianki, basen z gąbkami

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? W parku trampolin JumpWorld Katowice można nie tylko zadbać o kondycję, ale także miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Niezależnie od pogody, zabawa w parku trampolin to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Oferta parku trampolin JumpWorld to m.in.: arena główna, czyli największa przestrzeń do szaleństwa, gdzie nawet ściany są trampolinami, strefa basketu, gdzie warto poćwiczyć efektowne wsady, czy basen z gąbkami, który zawsze zapewnia miękkie lądowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ci bardziej zaawansowani trenowali skomplikowane triki w strefie akrobatycznej, a dzieci stoczyły walkę gladiatorów.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Zgodnie z wytycznymi związanymi z pandemią, park jest nieczynny. W tym momencie jest możliwy zakup oferty, natomiast realizacja będzie możliwa dopiero po zdjęciu obostrzeń. Otwarcie parku dnia 28 maja 2021 roku o godzinie 14.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, 10 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Obowiązkowe są skarpetki antypoślizgowe. Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu JumpWorld: Katowice, Zabrze. Przed przyjściem należy zapoznać się z kalendarzem rezerwacji w Katowicach lub Zabrzu i sprawdzić telefonicznie, czy w parku są wolne miejsca: tel. 572 955 975 (Katowice). Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

JumpWorld – Park Trampolin

Park trampolin głosi, że każdy powinien mieć swój powód do skakania. Bez względu na wiek i kondycję fizyczną bogato wyposażone strefy JumpWorld sprawią, że na nudę nie powinno się tu narzekać. Na odwiedzających czekają akrobacje, boiska do siatkówki i koszykówki oraz basen z gąbkami. Jest to miejsce sprzyjające zabawie oraz pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu.