Keratynowe prostowanie włosów od 249 zł w salonie Innowacja Fryzury

Wrocław

Kup jako prezent

W skrócie

  • Keratynowe prostowanie włosów: zmniejszenie loków i puszenia się włosów, intensywne wygładzenie
  • Długotrwały efekt: utrzymuje się nawet kilka miesięcy.

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku włosów dłuższych i gęstych, możliwe jest zastosowanie większej ilości keratyny do zabiegu - wartość dopłaty ustalana telefonicznie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 608 273 006. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wyprostuj sprawy z zakręconymi włosami dzięki specjalistycznemu zabiegowi w salonie Innowacja Fryzury.
</br> Oferta
Keratynowe prostowanie włosów w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 249 zł zamiast 500 zł za 1 zabieg,
2) 479 zł zamiast 1000 zł za 2 zabiegi,
3) 699 zł zamiast 1500 zł za 3 zabiegi.
</br> Keratyna to naturalny budulec włosów, który gwarantuje ich odpowiedni poziom nawilżenia. Tym samym wprowadzenie go w głąb włókien widocznie wygładza kosmyki, sprawia, że stają się bardziej miękkie, sprężyste, elastyczne, a przy tym odporne na czynniki zewnętrzne. Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy. Można go przedłużyć, powtarzając zabieg.
</br> Innowacja Fryzury
Strzyżenie, ondulacja, koloryzacja, odbudowa struktury włosów, trwałe prostowanie, artystyczne upięcie - to tylko kilka sposobów na to, by w salonie uzyskać klasyczną, elegancką lub fantazyjną czy awangardową fryzurę. Ich efektowność wynika nie tylko z doświadczenia stylistów, ale również z zastosowania przez stylistów kosmetyków renomowanej włoskiej firmy AlfaParf Milano.
</br>


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.