Keratynowe prostowanie włosów od 249 zł w salonie Innowacja Fryzury

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 50% 251 zł
4 kupionych

W skrócie

 • Keratynowe prostowanie włosów: zmniejszenie loków i puszenia się włosów, intensywne wygładzenie
 • Długotrwały efekt: utrzymuje się nawet kilka miesięcy.

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku włosów dłuższych i gęstych, możliwe jest zastosowanie większej ilości keratyny do zabiegu - wartość dopłaty ustalana telefonicznie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 608 273 006. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wyprostuj sprawy z zakręconymi włosami dzięki specjalistycznemu zabiegowi w salonie Innowacja Fryzury.
</br> Oferta
Keratynowe prostowanie włosów w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 249 zł zamiast 500 zł za 1 zabieg,
2) 479 zł zamiast 1000 zł za 2 zabiegi,
3) 699 zł zamiast 1500 zł za 3 zabiegi.
</br> Keratyna to naturalny budulec włosów, który gwarantuje ich odpowiedni poziom nawilżenia. Tym samym wprowadzenie go w głąb włókien widocznie wygładza kosmyki, sprawia, że stają się bardziej miękkie, sprężyste, elastyczne, a przy tym odporne na czynniki zewnętrzne. Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy. Można go przedłużyć, powtarzając zabieg.
</br> Innowacja Fryzury
Strzyżenie, ondulacja, koloryzacja, odbudowa struktury włosów, trwałe prostowanie, artystyczne upięcie - to tylko kilka sposobów na to, by w salonie uzyskać klasyczną, elegancką lub fantazyjną czy awangardową fryzurę. Ich efektowność wynika nie tylko z doświadczenia stylistów, ale również z zastosowania przez stylistów kosmetyków renomowanej włoskiej firmy AlfaParf Milano.
</br>

Merchant Location Map
 1. 1

  Wrocław

  Parafialna 67b/1

  Wrocław, 52-233

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}