Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Jagiellońska 82b, Warszawa

Bilard: godzina gry przez 6 dni w tygodniu w Hulakula (do -34%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wysokiej klasy stoły bilardowe umożliwiają pełen komfort i przyjemność z gry podczas przyjacielskiej partyjki lub na poziomie zawodowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2022
Przyjemne miejsce, obsługa w porządku
K
Karine
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 25, 2022
Dobrze
J
Justyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 6, 2021
Polecam :-)
G
Grażyna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2021
Dzieci , bardzo zadowoleni,jeszcze wrócimy.

O tej ofercie


Godzinna gra w bilard przez 6 dni w tygodniu


Szczegóły:

  • liczba dostępnych stołów: 8
  • maksymalna liczba osób przy jednym stole: 4 osoby
  • w jakie dni tygodnia można wykorzystać groupon: codziennie z wyłączeniem wtorku

Powody, dla których warto wybrać bilard w Hulakula:


  • wysokiej klasy stoły bilardowe, które zapewniają pełen komfort i przyjemność z gry; 8 stołów LEO Black King to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą rozegrać przyjacielską partyjkę, jak i chcących wziąć udział w rozgrywkach na poziomie zawodowym,
  • tutejszy klub bilardowy to miejsce, gdzie regularnie organizowane są profesjonalne turnieje; udział może wziąć każdy, kto chce stanąć w szranki i sprawdzić swoje bilardowe umiejętności,
  • dodatkowe zaplecze i cała strefa rozrywki, w której można spędzić wiele godzin.

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 20 grouponów. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami obiektu - obowiązują dostępne limity. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon należy wejść na stronę rezerwacje.hulakula.com.pl i zarezerwować bilard, wybrać preferowaną datę i godzinę gry oraz odpowiednią długość gry (1 godz.), następnie w pole "kod rabatowy" należy wpisać hasło "Groupon", a w pole "UWAGI" wpisać kody zabezpieczające grouponów wykupionych na odpowiednią długość gry. Po przybyciu należy okazać zakupiony groupon i okazać podczas odbierania rezerwacji. Przed rozpoczęciem gry pobrana zostanie kaucja w wysokości 50 PLN (płatna gotówką lub kartą), która jest zwracany przy oddaniu sprzętu.
Dodatkowe informacje: przed zakupem należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu i atrakcji. W przypadku dodatkowych wydarzeń wymagana dopłata do biletu wstępu (aktualny harmonogram i ceny dostępne tutaj). Regulamin obiektu dostępny tutaj. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Zlokalizowane po prawej stronie Wisły, na Pradze Północ, przy ul. Jagiellońskiej, centrum rozrywki to unikalne miejsce na skalę całej Warszawy. Dawniej Hulakula zajmowała poziom -1 w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (podziemia BUW). Dzięki aktualnej, dogodnej lokalizacji kręgielnia mogła poszerzyć swoją ofertę dla rodzin z dziećmi, studentów, dorosłych, seniorów, osób niepełnosprawnych i udostępnić dodatkową przestrzeń do organizacji wydarzeń kulturalnych.

Hulakula. 7 dni w tygodniu! - wyposażone jest w aż 28 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych, 5 poziomowy plac zabaw, automaty do gry, oldschoolowe flippery oraz strefę letnią z plażą. A to nie wszystko. Hulakula kusi też bogatym menu, które jest w stanie zaspokoić pragnienie, jak i mniejszy czy większy głód. W piątki i soboty króluje tutaj impreza na parkiecie i „Hula Dance Show”. Można tutaj także zorganizować spotkania okolicznościowe dla dorosłych lub urodziny dla dzieci, koncerty albo tworzyć cykliczne imprezy tematyczne. Do dyspozycji gości są również sale VIP, strefa gier oraz sala konferencyjna.

Więcej informacji na Facebooku.