Hulakula - 7 dni w tygodniu

Jagiellońska 82b, Warszawa

Bilard: godzina gry przez 5 dni w tygodniu w Hulakula (do -34%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wysokiej klasy stoły bilardowe umożliwiają pełen komfort i przyjemność z gry podczas przyjacielskiej partyjki lub na poziomie zawodowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Godzinna gra w bilard przez 5 dni w tygodniu


Szczegóły:

  • liczba dostępnych stołów: 8
  • maksymalna liczba osób przy jednym stole: 4 osoby
  • w jakie dni tygodnia można wykorzystać groupon: poniedziałek, środę, czwartek, piątek, niedzielę
  • Groupon należy wykorzystać w przedziale godzinowym zawartym w grouponie. Przekroczenie przedziału godzinowego zawartego w grouponie wiąże się z dodatkową opłatą na miejscu w recepcji HULAKULA.

Powody, dla których warto wybrać bilard w Hulakula:


  • wysokiej klasy stoły bilardowe, które zapewniają pełen komfort i przyjemność z gry; 8 stołów LEO Black King to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą rozegrać przyjacielską partyjkę, jak i chcących wziąć udział w rozgrywkach na poziomie zawodowym,
  • tutejszy klub bilardowy to miejsce, gdzie regularnie organizowane są profesjonalne turnieje; udział może wziąć każdy, kto chce stanąć w szranki i sprawdzić swoje bilardowe umiejętności,
  • dodatkowe zaplecze i cała strefa rozrywki, w której można spędzić wiele godzin.

Warunki

Groupon ważny do 31.07.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 20 grouponów. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami obiektu - obowiązują dostępne limity. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon należy wejść na stronę hulakula.com.pl/bilard i zarezerwować bilard, wybrać preferowaną datę i godzinę gry oraz odpowiednią długość gry (1 godz.), następnie w pole "kod rabatowy" należy wpisać hasło "Groupon", a w pole "UWAGI" wpisać kody zabezpieczające grouponów wykupionych na odpowiednią długość gry. Po przybyciu należy okazać zakupiony groupon podczas odbierania rezerwacji.
Dodatkowe informacje: przed zakupem należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu i atrakcji. W przypadku dodatkowych wydarzeń wymagana dopłata do biletu wstępu (aktualny harmonogram i ceny dostępne tutaj). Regulamin obiektu dostępny tutaj. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hulakula - 7 dni w tygodniu

Hulakula. 7 dni w tygodniu! - wyposażone jest w aż 28 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych, 5 poziomowy plac zabaw, automaty do gry, oldschoolowe flippery oraz strefę letnią z plażą. A to nie wszystko. Hulakula kusi też bogatym menu, które jest w stanie zaspokoić pragnienie, jak i mniejszy czy większy głód. W piątki i soboty króluje tutaj impreza na parkiecie i „Hula Dance Show”. Można tutaj także zorganizować spotkania okolicznościowe dla dorosłych lub urodziny dla dzieci, koncerty albo tworzyć cykliczne imprezy tematyczne. Do dyspozycji gości są również sale VIP, strefa gier oraz sala konferencyjna.

Informacje dodatkowe:

KALWI & REMI, czyli Krzysztof Kalwat (Kalwi) i Remigiusz Pośpiech (Remi) twórcy kultowego hitu “Explosion”! Legendarny duet stanie za sterami energicznej konsolety w sobotnią noc 1 kwietnia! Szykujcie się na prawdziwą paradę największych hitów tamtych czasów oraz czystą muzyczną energię od chłopaków, którzy znani są ze swojej niesamowitej charyzmy i setów przepełnionych muzyczną energią!

Link do wydarzenia, jeśli chcesz kupic bilet wejdz TU

Więcej informacji na Facebooku.