2-godzinny karnet od 39 zł i więcej opcji w Stacji Narciarskiej Palenica Ustroń

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gratka dla miłośników zimowych sportów: 2,3 lub 4-godzinny karnet na wyciągi

O tej ofercie

Szczegóły:

  • stok oświetlony i naśnieżany sztucznie oraz naturalne (zależnie od warunków atmosferycznych)
  • miejsce parkingowe ok. 1 km od stoku (nie należy do kompleksu)
  • możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego
  • możliwość zostawienia dziecka z trenerem (szkoła i przedszkole narciarskie)
  • 1 km trasy zjazdowej + stok o długości 430 m
  • hotel i restauracja w odległości ok. 750 m
  • godziny otwarcia kolejki: 8-20 (sezon zimowy)
  • prawdopodobny termin rozpoczęcia sezonu niskiego to 1 marca (stacja zastrzega możliwość zmiany, w zależności od panujących warunków atmosferycznych)

Warunki

Groupon ważny do 31.03.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Realizacja jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość ponownego zakupu po 30 dniach. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stacja Narciarska Palenica Ustroń

Miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu dobre warunki do szusowania. Stacja narciarska w Ustroniu to starannie przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać bezpłatnym skibusem.

Na szczyt Dużej Palenicy, gdzie czeka prawie kilometrowa trasa zjazdowa o umiarkowanym stopniu trudności, dowozi kolej krzesełkowa. Zaawansowani narciarze oraz snowboardziści mogą trenować tu w snowparku. Z kolei Mała Palenica oferuje szeroki i łagodny, znakomity do nauki i doskonalenia techniki jazdy, stok o długości 430 m (z wyciągiem orczykowym).

Międzybrodzie to zaś 2 wyciągi orczykowe o długości 500 i 250 m, oświetlone i naśnieżane, czynne w godzinach 9-20. Aby do zimowych szaleństw nie zabrało energii, goście mogą posilić się w znajdującej się nieopodal karczmie.