Park Rozrywki TEPfactor

CH Blue City

50+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Emocjonujące i pełne adrenaliny wyzwania w labiryncie z 25 pokojami wykutymi w skale

W skrócie


Szczegóły:

  • realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku
  • wejście do labiryntu możliwe w grupach 2-6 osób
  • pakiet: bilet na 1, 2 lub 3 godziny dla dorosłych albo dzieci
  • wymagany strój: wygodny ubiór i sportowe buty na zmianę
  • udogodnienia: na miejscu dostępne są szatnie i prysznice
  • lokalizacja: TEPfactor Warszawa, III piętro, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
  • dzieci od 10. roku życia do 15. roku życia muszą przebywać w obiekcie pod opieką dorosłych

Labirynt jest otwarty i do pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymuje się wskazówki, które pomogą otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – pojawi się wskazówka, która pomoże otworzyć skarb. Na przejście całej gry potrzeba od 2-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób jest nieograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Na terenie CH dostępny jest bezpłatny parking wielopoziomowy oraz klimatyzowany parking płatny. Bezpośrednio przy Blue City (od strony ul. Opaczewskiej) znajduje się pętla autobusu 172 i 159. Przed Blue City (Al. Jerozolimskie) zlokalizowane są przystanki linii autobusowych: 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne).

Dodatkowe informacje dostępne tutaj.

Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja oferty możliwa od poniedziałku do czwartku.
2. Sposób realizacji: na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/reservation. Rezerwacja jest wymagana z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24 godziny przed przybyciem, groupon przepada, a wejście liczone jest według stawki standardowej.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i podaj kod zabezpieczający.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 6 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon, przeznaczona jest tylko dla osób indywidualnych.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta ważna w dni i godziny otwarcia obiektu. Zakup grouponu jest równoważny z zaakceptowaniem regulaminu (dostępny na stronie https://www.tepfactor.pl/pol/). Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy. wymagane jest przyjście w parze (z Grouponem lub bez) - nie ma możliwości wykorzystania pojedynczo, bo gra się w zespołach.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.05.2019.

naprezent

Park Rozrywki TEPfactor


TEPfactor to jeden z pierwszych tego typu parków rozrywki w Polsce i trzeci na świecie (dwa podobne działają w Pradze i Dubaju, gdzie mają grono swoich fanów). Tym co wyróżnia TEPfactor - jest nastawienie na grupową formę rozrywki. TEPfactor jest wyjątkowym wyzwaniem zespołowym, które zaskakuje pomysłowością i atmosferą pełną adrenaliny. Jest to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m², gdzie w grupach 2-6 osób sprostać można ekscytującym zadaniom. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzają siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną uczestników. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób.

Park Rozrywki TEPfactor

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.