zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Bilety na dowolny spektakl dla dzieci i młodzieży lub dorosłych w Teatrze Capitol (do -30%)

Warszawa (Śródmieście)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na spędzenie wolnego czasu z bliskimi; oferta skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje bilety(y) na dowolny spektakl z repertuaru dla dzieci lub dorosłych

Przykładowe spektakle:


Spektakle dla dorosłych:

Spektakle dla dzieci i młodzieży


Dodatkowe informacje:

  • Duża Scena – wejście główne do Teatru
  • Scena Mniejsza – wejście od ul. Przechodniej

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon nie obowiązuje na spektakle zamknięte, premiery teatru oraz spektakle zastrzeżone przez dyrekcję teatru (m.in Walentynki, wieczór Sylwestrowy).
Dodatkowe informacje: groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany należy wymienić na bilet wstępu na dowolny spektakl z oferty teatru Capitol w jego siedzibie przy ulicy Marszałkowskiej 115, zgodnie z godzinami otwarcia teatru. Gotowy bilet powinno się okazać przy wejściu do teatru Capitol. Groupony sprzedawane są przez Groupon Sp zo.o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: https://teatrcapitol.pl/repertuar/ z wykorzystaniem kodu grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Teatr Capitol

Mieszczący się w samym centrum Warszawy (Marszałkowska 115) teatr można określić mianem kulturalnego serca stolicy. To unikalne miejsce jest bowiem połączeniem przestrzeni teatralnej i klubowej. Ta pierwsza, na którą składają się 2 sale, była już świadkiem wielu dzieł sztuki scenicznej. Większa scena może pomieścić 350 osób, a jej atutem jest utrzymane w ciepłych i wyrazistych barwach turkusu, złota i różu dwupoziomowe foyer, ozdobione lustrami i ornamentami, a także loża VIP. Z kolei mniejsza sala posiada widownię na 250 osób oraz foyer.

Natomiast sala klubowa to aż 1500 m2 dwupoziomowej powierzchni z finezyjną aranżacją inspirowaną bajkową scenografią teatralną. Tuż przy parkiecie znajduje się scena klubowa wyposażona w nowoczesny sprzęt (m.in. ekrany diodowe, plasmowe i LED, projektory, konfetti, maszyna do baniek i dymu). Krótko mówiąc - jest to odpowiednia sceneria do organizacji różnego rodzaju eventów: uroczystych gal, konferencji, prezentacji, szkoleń, pokazów nowych produktów, premier, koncertów czy też pokazów mody.