Brak nowych powiadomień

Fundacja Warsaw Ballet Theatre

80+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Bilety na przedstawienia baletowe wprowadzą widzów w bajkowy świat tańca

O tej ofercie

Oferta

  • 69,99 zł zamiast 90 zł za bilet dla 2 osób na balet „Dziadek do orzechów” lub „Coppelia, czyli dziewczyna o szklanych oczach”
  • Kiedy:
    • „Dziadek do orzechów” – 09.12.2019 o godz. 12 i 19 oraz 08.12.2019 o godz. 12 i 19
    • „Coppelia, czyli dziewczyna o szklanych oczach” – 13.01.2020 o godz. 12 i 19
  • Gdzie: Teatr Imka, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa

„Dziadek do orzechów”

Świat dziecięcych marzeń i klimat bożonarodzeniowej nocy w magicznej tanecznej formie. Doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Historia głównej bohaterki, Klary, która pod choinkę dostaje niebanalny prezent - tytułowego “Dziadka do orzechów”. O 12 w nocy, w wieczór wigilijny drewniana zabawka przemienia się w Księcia i ratuje dziewczynkę przed złymi myszami, razem przenoszą się do Krainy Śniegu, a następnie do Krainy Słodyczy, gdzie spotyka ich wiele niesamowitych niespodzianek.

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: w dniu przedstawienia należy zgłosić się z zakupionym grouponem.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Wszystkie spektakle odbędą się w Teatrze IMKA. Miejsca w rzędach IX i X - obsługa przydziela miejsca przed spektaklem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

naprezent

Fundacja Warsaw Ballet Theatre

Miejsce, w którym łączy się praca profesjonalnych tancerzy, choreografów, pedagogów oraz uczniów i miłośników sztuki tanecznej, jaką jest balet – Fundacja Warsaw Ballet Theatre – prezentuje efekty tej współpracy w spektaklach repertuaru klasycznego. Przeznaczone dla szerokiego grona widzów, w tym dzieci, młodzieży i dorosłych przedstawienia, takie jak ‚Kopciuszek”, „Śpiąca Królewna” czy „Dziadek do orzechów”, to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się tańcem, baletem oraz sztuką i muzyką. Co więcej, Fundacja to także szansa na naukę i poprawę swoich umiejętności tanecznych. Pod okiem doświadczonych pedagogów i nauczycieli, w kameralnych, małych grupach prowadzone są zajęcia, które pozwolą uczestnikom spełniać swoje taneczne marzenia.