zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Jutro koniec.

GABINET ZDROWIA I URODY - NOWOCZESNA REGENERACJA

Władysława Jagiełły 18, Oświęcim

Do 27% zniżki na: Spa - Sauna w firmie Gabinet Zdrowia i Urody – Nowoczesna Regeneracja

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ganbanyoku („skalna kąpiel”) to tradycyjna japońska sauna skalna zwiększająca poziom energii witalnej, poprawiająca samopoczucie.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jarosław
7 Oceny5 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
listopad 20, 2021
Ciekawe doświadczenie , pytać obsługę o temperaturę stołu
J
Joanna
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 10, 2021
Polecam na spędzenie wolnego czasu. Relaks oraz regeneracja.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Marek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 27, 2021
Polecam serdecznie, chodzimy z osobą po poważnym urazie głowy co doprowadziło do problemów z chodzeniem (utrzymaniem równowagi) oraz mowa, po 3 zabiegach mała poprawa a po około 10 zabiegach duża różnica w utrzymaniu równowagi widoczne zmiany gołym okiem również z mowa dużo lepiej POLECAMY KAZDEMU !! :) Bardzo miła obsługa :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Godzinny seans w Saunie Ganbanyoku

90-minutowy seans w Saunie Ganbanyoku

Japońska Sauna Skalna Ganbanyoku

To znany w kulturze japońskiej od ponad 1000 lat rodzaj sauny skalnej, który wykorzystuje fenomen działania minerałów wulkanicznych w leczeniu wielu dolegliwości zdrowotnych, detoksykacji organizmu, poprawy wyglądu i głębokiego relaksu.

Na czym polega zabieg?

Płyta wykonana jest z oryginalnej skały magmowej czarnej krzemionki, bogatej w kryształy minerałów. Podczas zabiegu leżysz na rozgrzanej płycie, a lecznicza moc promieniowania głębokiej podczerwieni wnika do organizmu na głębokość do 5 cm, wielokrotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnej sauny parowej.

W trakcie zabiegu czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm. Działanie sauny Ganbanyoku jest absolutnie wyjątkowe i niespotykane w innych typach saun.

Zabieg w Saunie Ganbanyoku jest idealny w odchudzaniu, redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki. Doskonale wspomaga trening jogi, rozciągania lub gimnastyki na łóżku skalnym, natomiast promieniowanie cieplne chroni przed kontuzjami i bólem mięśni.

Działa więc przeciwbólowo, antyreumatycznie, przeciwdepresyjnie i przeciwzapalnie, zapewniając całemu organizmowi głęboki relaks i rozluźnienie.

Naturalna detoksykacja organizmu

Japońska sauna Ganbanyoku jest najbardziej skuteczną formą detoksykacji organizmu. W trakcie zabiegu przez skórę uwalniają się szkodliwe dla organizmu związki takie jak: nikotyna, amoniak, kwas siarkowy, a także metale ciężkie – rtęć, aluminium, kadm i ołów.

Niewielkie ilości potu, jakie wydziela organizm w trakcie zabiegu, mają charakter silnie antyseptyczny. Dzięki temu następuje błyskawiczna regeneracja. Skóra odzyskuje koloryt, wygładzają się zmarszczki, goją rany. Działanie antyseptyczne skały wulkanicznej znacznie łagodzi wiele dolegliwości z cerą i naskórkiem oraz z włosami. Po wizycie w saunie Ganbanyoku odczuwalne jest ogólne odprężenie organizmu, pełen relaks i zdecydowana poprawa stanu skóry, zarówno ciała, jak i twarzy. Włosy stają się bardziej lśniące.

Profilaktyka i łagodzenie problemów zdrowotnych:

  • łagodzenie skutków reumatyzmu i artretyzmu
  • redukcja bólu pleców, stawów, mięśni
  • działanie zdrowotne w chorobach aparatu ruchu
  • działanie przeciwbólowe
  • zwiększenie odporności
  • wspomaganie ukrwienia i krążenia krwi

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 634 721. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Zdrowia i Urody – Nowoczesna Regeneracja

Gabinet prowadzony jest na terenie Oświęcimia i oferuje techniki nowoczesnej regeneracji organizmu. Wśród wykonywanych zabiegów znajdują się: tlenoterapia hiperbaryczna, floating oraz sesje relaksujące w saunie Ganbanyoku.