Brak nowych powiadomień

Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

Webera 25, Rybnik

Mezoterapia igłowa na skórę głowy od 259,99 zł w gabinecie Medycyna Estetyczna Joanna Tyras w Rybniku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg wspomaga odrost włosów, stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, hamuje wypadanie włosów i przywraca równowagę biologiczną skóry głowy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2019
👌 Super
B
Brygida
3 Oceny1 reviews
sierpień 17, 2020
Lekarz Joanna Tyras to bardzo kompetentna i rzetelna specjalistka. Zabieg powiększania ust przeprowadzony fachowo i sterylnie, w przemiłej atmosferze, a efekt finalny o niebo lepszy niż oczekiwania. Zabieg poprzedzony fachową konsultacją wraz z omówieniem wszystkich pytań i sugestii pacjenta. W przypadku pozostania części preparatu (z 1ml) istnieje możliwość powrotu i uzupełnienia wypełniacza w ramach usługi. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tego specjalistę !!
E
Ewa
2 Oceny1 reviews
lipiec 24, 2019
Pełen profesjonalizm 😊polecam

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Mezoterapia igłowa na skórę głowy z użyciem 5 ml preparatu:

  • 259,99 zł za 1 x zabieg,
  • 519,99 zł za 2 x zabieg,
  • 779,99 zł za 3 x zabieg.

Mezoterapia igłowa to jedna z metod leczenia nadmiernego wypadania włosów i ich osłabienia. Polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatu zawierającego witaminy i minerały. Dodatkowo wywołane podczas iniekcji drobne urazy aktywują procesy regeneracyjne, co wpływa na polepszenie ukrwienia skóry, usprawnienie wchłaniania substancji odżywczych i pobudzenie cebulek włosów do szybszego wzrostu. Mezoterapia HairCare posiada certyfikat jako wyrób klasy III do iniekcji skórnej co podwyższa bezpieczeństwo. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

  • Stymulacja mieszków włosowych
  • Wzmocnienie i ochrona włókna kapilarnego
  • Stymulacja wzrostu
  • Zmniejszenie efektu utraty włosów
  • Odżywienie i nawilżenie skóry głowy

Czas trwania zabiegu: od 30 min do 1,5 godz.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 009 509 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

W gabinecie dzięki zabiegom medycyny estetycznej kompleksowo zadbać można o dobre samopoczucie oraz wygląd pacjentów. Na pierwszym miejscu stawia się tu zdrowy rozsądek i umiar oraz kieruje zasadą, że zabiegi mają subtelnie korygować niedoskonałości, podkreślać urodę i przedłużać młodość. W zakres oferowanych zabiegów wchodzą m.in: korekcja zmarszczek, modelowanie twarzy, powiększanie ust, leczenie nadpotliwości i łysienia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, lipoliza iniekcyjna czy mezoterapia igłowa. Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej Joanna Tyras.