Brak nowych powiadomień

Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

Webera 25, Rybnik

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wypełnienie zmarszczek i więcej w gabinecie Medycyna Estetyczna – Rybnik

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi kwasem hialuronowym pomogą wygładzić wybrane zmarszczki na twarzy, wymodelują usta, poprawią zarys nosa

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 2 opcji

Groupon zniżkowy na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego:

  • 49,99 zł za groupon wart 300 zł na wypełnienie wybranych zmarszczek,
  • 59,99 zł za groupon wart 400 zł na powiększenie ust lub nieoperacyjną korekcję nosa

Zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej, Joannę Tyras.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Zmarszczki do wyboru w opcji 1.:

  • tzw. lwia zmarszczka
  • fałdy nosowo-wargowe,
  • zmarszczki palacza,
  • tzw. linia marionetki,
  • tzw. dolina łez.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 15-90 minut
  • zużywane jednostki preparatu: 1-5 ml

Kwas hialuronowy to podstawowy składnik skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W związku z wprowadzonym stanem epidemicznym, gabinet aktualnie wstrzymał przyjmowanie pacjentów i wznowi działalność najwcześniej od czerwca/lipca 2020 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupony zniżkowe. Po zakupie grouponu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Do grouponu w cenie: 49,99 zł – dopłata 500 zł, 59,99 zł – dopłata 500 zł. Znieczulenie w cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 009 509 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medycyna Estetyczna Joanna Tyras

W gabinecie dzięki zabiegom medycyny estetycznej kompleksowo zadbać można o dobre samopoczucie oraz wygląd pacjentów. Na pierwszym miejscu stawia się tu zdrowy rozsądek i umiar oraz kieruje zasadą, że zabiegi mają subtelnie korygować niedoskonałości, podkreślać urodę i przedłużać młodość. W zakres oferowanych zabiegów wchodzą m.in: korekcja zmarszczek, modelowanie twarzy, powiększanie ust, leczenie nadpotliwości i łysienia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, lipoliza iniekcyjna czy mezoterapia igłowa. Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej Joanna Tyras.