zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Gabinet Masażu Leczniczego

Powstańców Śląskich 7A pok 21, Częstochowa

3 masaże lecznicze z 9 zabiegami fizykoterapeutycznymi za 59,99 zł i więcej w Gabinecie Masażu i Fizykoterapii

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż pomaga w regeneracji sił, poprawia krążenie i przemianę materii, a zabiegi fizykoterapeutyczne wspomagają walkę z bólem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 59,99 zł zamiast 140 zł za pakiet 3 dowolnych masaży + 9 dodatkowych zabiegów fizykoterapeutycznych w seriach po 3 (łącznie 3 wizyty w salonie),
  • 99,99 zł zamiast 240 zł za pakiet 6 dowolnych masaży + 18 dodatkowych zabiegów fizykoterapeutycznych w seriach po 3 (łącznie 6 wizyt w salonie),
  • 129,99 zł zamiast 340 zł za pakiet 9 dowolnych masaży + 27 dodatkowych zabiegów fizykoterapeutycznych w seriach po 3 (łącznie 9 wizyt w salonie).

Zabiegi fizykoterapeutyczne:

  • magnetoterapia,
  • laseroterapia,
  • masaż relaksacyjny,
  • drenaż limfatyczny,
  • elektroterapia,
  • ultradźwięki,
  • masaż leczniczy.

Partie ciała: kręgosłup, barki, kolana, biodra, łokcie. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: czas masażu wybranej części ciała: 10-20 min. Czas zabiegów fizykoterapeutycznych przy 1 wizycie: 30 min. Czas łączny: ok. 1 godz. Podczas 1 wizyty istnieje możliwość wykonania kilku zabiegów fizykoterapeutycznych. Dni i godz. korzystania: pon.-pt. 9 -18. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48602408771, W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Masażu Leczniczego

Wykonywane przez profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem w służbie zdrowia masaże w połączeniu z zabiegami fizykoterapeutycznymi przynoszą ulgę i odprężenie osobom zmagającym się z różnymi dolegliwościami. W gabinecie skorzystać można m.in. z masażu klasycznego, kosmetycznego czy zabiegów wspomagającego odchudzanie. Dla osób po urazach lub zmagających się z bólem różnych części ciała przewidziano zabiegi z zakresu fizykoterapii. Z powodzeniem wykonywane są tutaj takie terapie, jak: ultradźwięki, laseroterapia, elektroterapia czy magnetoterapia.