Brak nowych powiadomień

Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

Szczęśliwa 4, Bielsko-Biała

20-minutowe masaże lecznicze kręgosłupa od 44,99 zł i więcej w Gabinecie Masażu i Odnowy Biologicznej w Bielsku-Białej

Oferta ograniczona czasowo!
Do -27%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne masaże z opcjonalnymi zabiegami fizjoterapeutycznymi pomogą w powrocie do pełnej sprawności

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

20-minutowy masaż leczniczy odcinka kręgosłupa lub innej partii ciała:

 • 44,99 zł zamiast 60 zł za 2 zabiegi
 • 89,99 zł zamiast 120 zł za 4 zabiegi
 • 129,99 zł zamiast 180 zł za 6 zabiegów

 • 64,99 zł zamiast 90 zł za 2 zabiegi + 2 wybrane zabiegi fizjoterapeutyczne
 • 129,99 zł zamiast 180 zł za 4 zabiegi + 4 wybrane zabiegi fizjoterapeutyczne
 • 194,99 zł zamiast 270 zł za 6 zabiegów + 6 wybranych zabiegów fizjoterapeutycznych

**Zabiegi do wyboru m.in.: **

 • Sollux,
 • Aquavibron
 • Ultradźwięki,
 • TENS,
 • Pole magnetyczne.

Sollux – za pomocą urządzenia, emitowane jest promieniowanie krótkie, które dociera w głąb tkanek, wpływając na m.in. rozszerzenie tkanek krwionośnych, zmniejszenie napięcia mięśni, poprawę ukrwienia.

Aquavibron – suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Wibrację powoduje przepływająca przez aparat woda pod ciśnieniem. Zabieg powoduje zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi, ma oddziaływanie uspokajające. Wskazany przy zespołowych bólach kręgosłupa, schorzeniach dróg oddechowych, nerwobólach (w szczególności nerwu kulszowego), stanach wyczerpania psychicznego.

Ultradźwięki – zabieg wykorzystujący fale akustyczne charakteryzujące się wysoką częstotliwością drgań. Ten mikromasaż tkanek pobudza ich regenerację, działa rozszerzająco na naczynia krwionośne. Zabieg wskazany jest w przypadku chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, leczenia przykurczów, obrzęków o charakterze limfatycznym, blizn, stanów pourazowych,

TENS (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation) – stymulacja nerwów poprzez elektrostymulatory wysyłające impulsy elektryczne o niskiej amplitudzie do nerwów obwodowych (odpowiedzialnych za czucie temperatury). Ma działanie dwojakie (w zależności od częstotliwości). Pierwsze, polega na blokowanie impulsu nerwowego niosącego informację o bólu, drugie zaś, wpływa na inicjowanie powstawania naturalnych substancji przeciwbólowych (beta-endrofin).

Pole magnetyczne (magnetoterapia) – zabieg fizjoterapeutyczny, wspomagający leczenie chorób kości i stawów, osteoporozy, nadciśnienia tętniczego, chorób skóry. Pole magnetyczne przenika przez ciało, oddziaływając na struktury błon komórkowych. W efekcie wpływa na zwiększenie przyswajania tlenu przez tkanki, co przyspiesza ich regenerację. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wybór zabiegu fizjoterapeutycznego następuje po konsultacji w trakcie pierwszej wizyty. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 753 110
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

Odwiedzający położony w Bielsku-Białej gabinet mogą skorzystać z szeregu zabiegów z zakresu fizjoterapii. Przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu przeprowadzane są usługi, które pomogą zmniejszyć obrzęki i dolegliwości bólowe z okolic kręgosłupa i innych partii ciała. Na miejscu wykonywane są również masaże, które oprócz swojego zdrowotnego wpływu, stają się okazją do odpoczynku i relaksu.

Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

Masaż, Medycyna, Chiropraktyka