Gabinet kosmetologii i masażu „Collagen”

aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 4D, lok.6, Białystok

Do 20% zniżki na Masaż - Całe ciało w Gabinet kosmetologii i masażu ''Collagen''

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na redukcję napięć mięśniowych, rozluźnienie i odprężenie, poprawę wyglądu i elastyczności skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

undefined?

Szczegóły:

  • czas trwania: 30-60 min (w zależności od opcji)
  • dostępne masaże: kosmetyczny, relaksacyjny

Masaż kosmetyczny wykonywany jest na olejku, kremie do masażu lub wybranym serum. Regularnie wykonywany zabieg masażu likwiduje napięcia mięśniowe, rozluźniając je, daje odczucie odprężenia, poprawia owal twarzy i zmniejsza widoczność zmarszczek.

Masaż relaksacyjny wykonywany jest przy użyciu gorącego, wygładzającego olejku. Daje uczucie odprężenia, relaksu oraz poprawy gęstości i elastyczności skóry.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 786 951 509. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Gabinet kosmetologii i masażu „Collagen”

Zlokalizowany w Białymstoku salon kosmetyczny „został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby zadbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas”. Tutejszą specjalnością są indywidualne terapie zabiegowe skóry, konsultacje kosmetologiczne, masaże oraz stylizacja oprawy oczu. Odwiedzający to miejsce klienci mogą zdecydować się na oczyszczanie wodorowe, peeling chemiczny lub kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową, infuzję tlenową, a także depilację woskiem oraz hennę brwi i rzęs. Dopełnieniem palety usług są relaksujące i kosmetyczne masaże na olejku lub pakiety spa.