zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

FunCube

Szwajcarska 14, Poznań

Przygoda w wirtualnej rzeczywistości dla 1 lub 2 osób w FunCube (do -23%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niecodzienna okazja, by dzięki osiągnięciom technologicznym przenieść się w nieistniejące miejsca i doświadczyć magii wirtualnej rozrywki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 26, 2022
ilekroć tam jechałam po pracy to wisiała kartka na drzwiach, że dziś wyjątkowo wcześniej zamknięte. Gdy w końcu się udało że było otwarte to pracownik poinformował mnie iż okulary są rozładowane i nie mogę w danej chwili skorzystać. Udało się wykorzystać kupon nie pamiętam za którym podejściem ( było strasznie duszno-Pani z obsługi siedziała przy małym wiatraczku). Niestety jeden kupon mi przez to przepadł. Dzieci były bardzo zawiedzione. Więcej na pewno nie skorzystam! choć podobno zamknęli już tam obiekt- M1 Poznań
P
Patrycja
9 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 22, 2022
Świetna zabawa. Dogodność rezerwacji. Polecam w 100 %

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: rozrywka w VR
 • czas trwania: 30 lub 60 min
 • przykładowe gry do wyboru:
  • RevolVR
  • Elven Assassin
  • Minecraft
  • Angry Birds: Isle of Pigs
  • Job Simulator
  • The Walking Dead: Onslaught
  • Face your fears

Więcej informacji na stronie vrfuncube.com/gry.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 950 450. Godziny otwarcia: pon.-pt. 13-21, sob. 10-21, niedz. 10-19. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/08/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

FunCube

Zlokalizowany w Poznaniu salon wirtualnej rzeczywistości pozwala doświadczyć niecodziennej rozrywki każdemu, kto pragnie przenieść się w inne wymiary. FunCube oferuje równego rodzaju gry VR z naciskiem na sportowe emocje. W ofercie dostępne są gry rozwijające aktywność fizyczną wymagające intensywnej choreografii całego ciała, a także popularne na Steamie multiplayery. Na graczy czeka 10 stanowisk do gier zarówno indywidualnych, jak i drużynowych.

Więcej informacji na Facebooku.