Forza Kart Tor Gokartowy

Grunwaldzka 263, Jaworzno

Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy (do -26%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazd gokartem na profesjonalnym torze o długości 320 metrów to okazja na wiele emocji nie tylko dla entuzjastów sportów motorowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pojedynczej jazdy: 8 minut (opcjonalnie 3 x 8 minut)
  • długość trasy: 320 metrów
  • długa prosta: 50 metrów
  • kominiarka w cenie: nie, możliwość zakupu w cenie 8 zł
  • szerokość toru: 6 metrów
  • nawierzchnia: kostka brukowa
  • brak konieczności wyrabiania karty członkowskiej
  • godziny otwarcia można sprawdzić na stronie forzakart.pl

Obiekt dysponuje 10 gokartami Caroli Stinger z silnikami 200cc o mocy 7KM. Są one wyposażone w zagłówki, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, funkcję „pół-gaz”, która zmniejsza moc gokarta o połowę (dla młodszych uczestników). Oprócz tego, dostępny jest 1 gokart z silnikiem 270cc o mocy 9KM (na specjalne okazje).

Tor kartingowy Forzakart wyposażony jest w profesjonalne urządzenie do pomiaru czasu firmy MyLaps, które potrafi zmierzyć przebyte okrążenie z dokładnością do 0,001 sekundy.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 222 835. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wymagane ukończenie 18 lat (dla osób poniżej 18. roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego). Minimalny wzrost uczestnika to: 140 cm (gokart normalny), 125 cm (gokart mały). Ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa obowiązkowe jest posiadanie kominiarki pod kask. Osoby posiadające własne kominiarki mogą przynieść ze sobą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

ForzaKart Tor Gokartowy

Położony w Jaworznie tor kartingowy to ciekawa propozycja zarówno dla pasjonatów sportów wyścigowych, jak i tych, którzy stawiają w tym sporcie pierwsze kroki. Na odwiedzających czekają nowoczesne gokarty Caroli Stinger o mocy 7 lub 9 KM, dzięki którym można pobijać rekordy nie tylko swoje, ale także samego toru. Warto dodać, iż firma zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych, firmowych, urodzin oraz wieczorów kawalerskich.

Więcej informacji na Facebooku.