Brak nowych powiadomień

Forza Kart Tor Gokartowy

Grunwaldzka 263, Jaworzno

Jazda gokartem: 8-minutowy przejazd (od 18 zł), wynajem toru (42 zł) i więcej w Forza Kart Tor Gokartowy (do -32%)

Do -31%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazd gokartem na profesjonalnym torze o długości 320 metrów; oferta zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kierowców

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8-30 minut (w zależności od wybranej opcji)
  • długość trasy: 320 metrów
  • długa prosta: 50 metrów
  • szerokość toru: 6 metrów
  • nawierzchnia: kostka brukowa
  • godziny otwarcia: pon.-czw: 14-21, pt. 14-22, sob. 11-22, niedz. 11-21

Obiekt dysponuje 10 gokartami Caroli Stinger z silnikami 200cc o mocy 7KM. Są one wyposażone w zagłówki, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, funkcję „pół-gaz”, która zmniejsza moc gokarta o połowę (dla młodszych uczestników). Oprócz tego, dostępny jest 1 gokart z silnikiem 270cc o mocy 9KM (na specjalne okazje).

Tor kartingowy Forzakart wyposażony jest w profesjonalne urządzenie do pomiaru czasu firmy MyLaps, które potrafi zmierzyć przebyte okrężenie z dokładnością do 0,001 sekundy.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.  Wymagane ukończenie 18 lat (dla osób poniżej 18. roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego). Minimalny wzrost uczestnika to: 140 cm (gokart normalny), 125 cm (gokart mały). Ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa obowiązkowe jest posiadanie kominiarki pod kask. Osoby posiadające własne kominiarki mogą przynieść ze sobą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.-czw: 14-21, pt. 14-22, sob. 11-22, niedz. 11-21. Zakup kominiarki na torze – 7 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 222 835 z podaniem kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Forza Kart Tor Gokartowy

Położony w Jaworznie tor kartingowy do ciekawa propozycja zarówno dla pasjonatów sportów wyścigowych, jak i tych, którzy stawiają w tym sporcie pierwsze kroki. Na odwiedzających czekają nowoczesne gokarty Caroli Stinger o mocy 7 lub 9 KM, dzięki którym można pobijać nie tylko swoje rekordy, ale także samego toru. Warto dodać, iż firma zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych, firmowych, urodzin oraz wieczorów kawalerskich.

Forza Kart Tor Gokartowy

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi