zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

FLYTRYB.pl

4 lokalizacji

Lot motoparalotnią z filmem full HD w FLYTRYB.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot dostarcza unikalnych wrażeń i jest pomysłem na niezwykłą przygodę

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: do 15 min.

Wznosząc się wysoko nad ziemię, można doświadczyć niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy niczym z obrazka. Widok z lotu ptaka odkrywa nowe horyzonty i pozwala spojrzeć na świat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Przygodę warto uwiecznić, korzystając z możliwości zamówienia filmu z lotu.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 125 kg. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Miejsce zbiórki: Krajno Parcele 55A 26-008 Górno. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 074 566 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FLYTRYB.pl

Bujanie w obłokach ułatwia lot widokowy paralotnią z firmą FLY-TRYB. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pilotów można przeżyć niezapomniany lot zapierający dech w piersiach. Nawet kilka minut wystarczy, aby w pamięci pozostały piękne wspomnienia. Przed wzbiciem się w powietrze przeprowadzone będzie krótkie szkolenie wstępne, na którym chętni do lotu zapoznają się z zasadami jego odbywania.