FlyByWire

Zabłockiego 28, Dąbrowa Górnicza

Do 20% zniżki na Wycieczka - latanie w FlyByWire

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by poczuć się jak prawdziwy pilot i zasiąść za sterami kokpitu Airbusa A320

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 20-120 minut
  • dodatkowe informacje:
    • wszystkie systemy, urządzenia i instrumenty nie odróżniają się od tych używanych w komercyjnym lotnictwie
    • wierna replika Airbusa A320 w skali 1:1
    • specjalny układ ekranów i 3 projektory

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 785 320 320. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

FlyByWire

Oferta firmy FlyByWire jest szansą by nauczyć się obsługi samolotu Airbus’a A320. Na miejscu czeka bowiem dokładnie odwzorowany (w skali 1:1) symulator kokpitu, którego systemy, urządzenia oraz instrumenty są takie same jak w komercyjnych liniach lotniczych. Warto zaznaczyć, iż istnieje możliwość wynajmu symulatora poza standardowymi godzinami pracy. Firma przestrzega wszelkich zasad związanych z ochroną zdrowia.