Najlepsze z Groupon

Sienkiewicza 2, Konstancin-Jeziorna

Relaksujący rytuał spa połączony z pielęgnacją twarzy dla 1 osoby od 219,99 zł w Eva Park Life&Spa

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W pakietach m.in.: peeling, okład, masaż ciała, zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem, spa dla dłoni, nieograniczony dostęp do basenu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mariola
1 Oceny1 reviews
luty 9, 2021
Polecam, miła profesjonalna obsługa
A
Aleksandra
3 Oceny1 reviews
sierpień 18, 2020
Super jacuzzi, fantastyczne day spa oraz masaże i pyszne jedzenie!
M
Mirosław
2 Oceny1 reviews
luty 10, 2020
Świetny basen, kuchnia i profesjonalna obsługa.

O tej ofercie

Relaksujący rytuał spa połączony z pielęgnacją twarzy:

  • 219,99 zł zamiast 550 zł za day spa Standard dla 1 osoby,

Day spa Standard:

  • peeling,
  • okład,
  • masaż ciała,
  • zabieg pielęgnacyjny na twarz z masażem,
  • nieograniczony czasowo dostęp do basenu.

Zabieg rozpoczyna aromatyczny peeling całego ciała, następnie podczas działania odżywczego okładu wykonywana jest relaksująca pielęgnacja twarzy i masaż. Całość zakończona niesamowicie odprężającym masażem głowy i ciała. Zabieg na bazie: naturalnych składników m.in wody morskiej, wyciągu z hibiskusa, opuncji, czy olejków eterycznych o wyjątkowych nutach zapachowych potęgują doznania.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo -15% na inne usługi Eva Park. W związku z obostrzeniami i dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi zabezpieczenia przed Covid – 19 będzie dodatkowo doliczana kwota w wysokości 15 zł do każdego zabiegu SPA. Dopłata obejmuje: specjalny kombinezon jednorazowy do obsługi klienta SPA, maseczki jednorazowe, rękawice, płyny dezynfekcyjne. Dla Klientów Groupon specjalny świąteczny rabat: - 30% na zakup zabiegów solankowych. Z uwagi na obostrzenia basen jest chwilowo zamknięty. W zamian możliwość skorzystania z tężni lub otrzymania vouchera na basem do wykorzystania do końca 2021 roku. Usługi realizowane są zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Ministra Zdrowia i GIS.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 484 28 88 (wewnętrzny 333) lub e-mail: spa1@uzdrowisko-konstancin.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Eva Park Life&Spa

Bliskość nieskażonej przyrody oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, że w Eva Park Life&Spa panują dogodne warunki do głębokiego relaksu i odnowy ciała oraz ducha w zgodzie z naturalnymi skarbami Konstancina-Jeziorny. Cały kompleks stanowi wyjątkowe miejsce stworzone do wypoczynku z urokliwym Parkiem Zdrojowym, tężnią ( otwarta cały rok - z zastrzeżeniem, iż temperatura zewnętrzna jest powyżej 0 stopni C), basenem solankowym i nowoczesnym obiektem z bogatą ofertą zabiegów spa i odnowy biologicznej.

Do dyspozycji oddano Centrum Spa & Wellness Eva Park oferujące m.in. zabiegi odnowy biologicznej, centrum modelowania sylwetki, zabiegi pielęgnacji ciała, masaże i wiele innych. Znajduje się tu również Park Solankowy, w skład którego wchodzą: basen solankowy, jacuzzi z solanką, jacuzzi z wodą słodką, sauna sucha i łaźnia parowa.