Escape Room 1871 Inny Wymiar

3 Maja 6, Chorzów

Gra typu escape the room dla 2-6 osób w ER 1871 Inny Wymiar

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gratka dla wielbicieli dreszczyku i filmów grozy; pokój jest umiejscowiony w starej piwnicy potęgującej emocje

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 70-90 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: cały tydzień
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Pokój Horror

Umiejscowiony w starej kamienicy pokój charakteryzuje się mrocznym wystrojem i odpowiednio dobranym oświetleniem oraz muzyką, które mogą pogłębiać odczucie grozy. Uczestnicy gry mają za zadanie sprawdzenie, co stało się z ekipą remontową, która kiedyś pracowała w tym miejscu. Na rozwiązanie zagadki mają niewiele czasu.

Pokój Uwięzieni

Celem uczestników jest ucieczka z więzienia. Strażnik, wypił kawę w której były środki nasenne i będzie spał przez godzinę. Tylko tyle czasu mają uczestnicy by nie tylko ominąć więzienny system bezpieczeństwa, ale także udowodnić swoją niewinność.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać należy podać imię w polu ''Imię'' (po wpisaniu imienia, po przecinku należy wpisać kod). W polu ''Dodatkowe informacje'' należy wpisać ''Groupon'' i podać kod zabezpieczający. . Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://er1871.pl/rezerwacje.. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. https://er1871.pl/rezerwacje. Podczas rezerwacji należy podać imię w polu Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Escape Room 1871 Inny Wymiar