ul. Długa 43/6, Kraków

Gra logiczna typu escape the room dla 2-4 osób od 79,99 zł w Escape Land

Wybierz opcję

Wyróżniki

Scenariusz horroru na żywo: Laboratorium rzeźnika

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra logiczna typu escape the room:

  • 79,99 zł za grę dla 2-4 osób (od poniedziałku do piątku),
  • 89,99 zł za grę dla 2-4 osób (od poniedziałku do niedzieli).

Dostępne scenariusze:

Laboratorium rzeźnika

“Budzisz się zdezorientowany w metalowej klatce, z kajdankami na nadgarstkach. W pokoju jest wręcz wyczuwalny zapach strachu, a idealną ciszę przerywa odgłos mrugającej jarzeniówki. Ściany pokrywają zaschnięte ślady krwi, a na zielonej ladzie leżą zardzewiałe, wciąż ostre narzędzia… Waszego oprawcy nie ma w tym momencie pokoju. Czy zdołacie wydostać się z pokoju nim szaleniec powróci, by zrealizować swoje chore fantazje?”

Antyterroryści

“Rankiem w Krakowie został schwytany groźny terrorysta. Wasz oddział antyterrorystyczny wysłano, aby zbadać jego siedzibę i znaleźć powiązania z innymi terrorystami. Sytuacja staje się wyjątkowo dramatyczna, po odkryciu, że w centrum miasta umieszczono silne ładunki wybuchowe… Przeszukanie pokoju aktywowało bomby. Macie tylko godzinę, aby znaleźć sposób na ich rozbrojenie. Czas ucieka, liczy się teraz każda sekunda! Życie mieszkańców Krakowa zależy tylko od Waszych decyzji!”

Koszmar z ulicy Długiej

Pobudka w swoim pokoju, ale nie wszystko wydaje się realne. A może jest to jeden z tych koszmarów, które ostatnio zadręczał, w których można spotkać poparzonego człowieka w czerwono – zielonym swetrze w paski? Wszystko, co przydarzy się podczas tego snu, można odczuć po przebudzeniu… Jedno jest pewne – tego potwora jeszcze tu nie ma. Ale czy zdążymy się na czas obudzić zanim ON pojawi się ze swoją rękawicą z ostrymi nożami?

Escape Land

Propozycja krakowskiej firmy zlokalizowanej w pobliżu Rynku Głównego w klimatyzowanych pomieszczeniach stanowi ciekawy sposób na zabawę ze sporą dawką adrenaliny. Od sprytu, umiejętności logicznego myślenia i zdolności pracy w zespole zależy, czy osoby biorące udział w grze zdołają osiągnąć cel – wydostać się z pokoju w przeciągu 60 minut. Na miejscu przygotowano scenariusze: Laboratorium rzeźnika i Antyterroryści. Rozgrywka przeznaczona jest dla 2-4 osób, dzięki czemu ten rodzaj zabawy doskonale nadaje się zarówno dla par, jak i grupy znajomych. Sprawdzi się także jako pomysł na integrację firmową.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj  http://escapeland.pl/ obowiązkowo z podaniem kodu zabezpieczającego (mieści się on na grouponie, w lewym górnym rogu, w pierwszej linijce) 'w polu "wiadomość". Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Escape Land