Brak nowych powiadomień

ul. Wąska 5, Wrocław

13 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na dania z menu w Eatway Station (-35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. grillowana biała kiełbasa, pierogi ruskie, salatka z grillowanym kurczakiem, nuggetsy, krążki cebulowe, gofry wytrawne, lody

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu (dania główne, sałatki, przekąski, desery, sosy)
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohole

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty wyłączone są wszystkie napoje i alkohole.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dostępna jest tylko w lokalu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Eatway Station

Zlokalizowane na wrocławskim Nadodrzu niewielkie bistro przyciąga gości zarówno polską kuchnią z oryginalnymi przekąskami, jak i wyjątkowym klimatem. Wystrój Eatway Station związany jest z koleją, dworcową poczekalnią, pociągami i motywami nawiązującymi do podróży. Drewniane stoły połączone zostały siecią miniaturowych torów, po których przejeżdżają elektryczne kolejki, które dowożą niektóre, wybrane napoje. Menu zostało podzielone na kilka Peronów, czyli sekcji (np. Peron 1. to dania główne, Peron 3. to przekąski, a Peron 5. to desery). Klienci mogą zamówić m.in. grillowaną kiełbasę z pieczonymi ziemniaczkami i sałatką sezonową, domowe pierogi ruskie, słoninę z czarnym chlebem i ogórkiem kiszonym, gruszki w winie z lodami i polewą.