E1GOKART Chorzów

ul. Narutowicza 9, Chorzów

Jazda gokartem jednoosobowym: 8-minutowy przejazd w E1GOKART Chorzów (do -15%)

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Duża dawka adrenaliny i sportowej rywalizacji dla młodzieży i dorosłych podczas wyścigów na dwupoziomowym, nowoczesnym torze kartingowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minunt gokartem pojedynczym
  • długość trasy: 2-pozimowy tor o długości 630 m
  • kominiarka w cenie: nie

Dodatkowe informacje:

  • obiekt oferuje klientom 31 najnowszych, profesjonalnych gokartów francuskiej firmy SODI.

  • dla najmłodszych kierowców, od ok 135 cm wzrostu, dostępne są pojedyncze gokarty juniorskie SODI LR5, które charakteryzują się regulacją fotela, pedałów i kolumny kierowniczej.

  • gokarty seniorskie, od ok 150 cm wzrostu, to pojedyncze modele SODI SR5.

  • w przypadku zakupu 2 przejazdów z grouponu mogą skorzystać 2 osoby po 1 przejeździe lub 1 osoba – 2 przejazdy

  • w przypadku zakupu 4 przejazdów z grouponu może skorzystać do 4 osób, np. 4 osoby po 1 przejeździe, 2 osoby po 2 przejazdy lub 1 osoba – 4 przejazdy

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za kartę członkowską/rejestrację w systemie w wysokości 10 zł. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Należy sprawdzić dostępność toru przed odwiedzinami: http://chorzow.e1gokart.pl lub telefonicznie 795-111-140. Przejazdy odbywają się bez rezerwacji. Dla jazd indywidualnych nie jest możliwe rezerwowanie konkretnych godzin. W ramach oferty obecnie można skorzystać od: poniedziałek - piątek 14:00 – 22:00, sobota 11:00-22:00, niedziela 11:00 – 21:00. W okresie wakacji 1.07. - 31.08. będą obowiązywały wydłużone godziny pracy toru: poniedziałek - sobota 11:00 – 22:00, niedziela 11:00 – 21:00. Wymagane jest posiadanie kominiarki (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Na miejscu wypożyczane są kaski. Obowiązuje pełne obuwie sportowe, na płaskiej podeszwie. Wszystkie wykupione przejazdy muszą być zrealizowane 1 dnia. Oferta dotycząca gokartów podwójnych znajduje się w osobnym grouponie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

E1GOKART Chorzów

Na powierzchni 4300 m² znajduje się jeden z nowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. E1 Gokart oferuje dwupoziomowy, szybki i techniczny tor, który zapewnić może niesamowite wrażenia. Na miejscu mieści się również recepcja z kawiarnią wyścigową, dwie salki VIP i sale konferencyjną z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych, firmowych, szkoleń lub konferencji.