Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

E1 Gokart

ul. Cisowa 6, Skórzewo

Jazda gokartem: 8-minutowy przejazd za 44,99 zł i więcej w E1 Gokart

Wybierz opcję

Wyróżniki

Duża dawka adrenaliny i sportowej rywalizacji podczas wyścigów na dwupoziomowym, nowoczesnym torze kartingowym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: 450 m (w hali wewnętrznej) i 150 m (w części zewnętrznej)
  • do dyspozycji jest 21 nowoczesnych gokartów francuskiej firmy SODIKART
  • dla najmłodszych klientów dostępne są gokarty juniorskie SODI LR5, które charakteryzują się regulacją fotela, pedałów i kolumny kierowniczej
  • gokarty seniorskie to modele SR5

  • w przypadku zakupu 2 przejazdów z grouponu mogą skorzystać 2 osoby po 1 przejeździe lub 1 osoba – 2 przejazdy
  • w przypadku zakupu 4 przejazdów z grouponu może skorzystać do 4 osób, np. 4 osoby po 1 przejeździe, 2 osoby po 2 przejazdy lub 1 osoba – 4 przejazdy

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji grouponu do 31.01.2021 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów niezarejestrowanych w bazie firmy E1 Gokart Gokart podwójny może prowadzić osoba pełnoletnia, pasażerem może być dziecko od ok. 5 roku życia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępność toru przed odwiedzinami: pod tym linkiem http://poznan.e1gokart.pl/dostepnosc-toru/. Przejazdy odbywają się bez rezerwacji.Dla jazd indywidualnych nie jest możliwe rezerwowanie konkretnych godzin. W ramach oferty obecnie można skorzystać od: pon.- czw. 14:00 – 22:00, pt.: 14:00 – 23:00. Karta członkowska/rejestracja w systemie płatna na miejscu 10 zł. Wymagane posiadanie kominiarki (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Na miejscu wypożyczane są kaski. Obowiązuje pełne obuwie sportowe, na płaskiej podeszwie. Wszystkie wykupione przejazdy muszą być zrealizowane 1 dnia. Oferta nie obejmuje gokartów pojedynczych, tylko podwójne.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E1 Gokart

Na powierzchni 4500 m² znajduje się jeden z nowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. E1 Gokart oferuje dwupoziomowy, szybki i techniczny tor, który zapewnić może niesamowite wrażenia. Na miejscu mieści się również recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale, o powierzchniach 30 m² i 150 m², przeznaczone do wynajmu. Antresola zapewnia odpowiednie warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych, firmowych, szkoleń lub konferencji. W klimacie wyścigowym organizowane są tu również wieczory kawalerskie i urodziny.