Brak nowych powiadomień

ul. Cisowa 6, Skórzewo

Jazda gokartem: 8-minutowy przejazd za 34,99 zł i więcej w E1 Gokart

Oferta ograniczona czasowo!
Pośpiesz się!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Duża dawka adrenaliny i sportowej rywalizacji podczas wyścigów na dwupoziomowym, nowoczesnym torze kartingowym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
czerwiec 20, 2020
super zabawa - dla wszystkich!!
J
Jerzy
1 Oceny1 reviews
czerwiec 8, 2020
Bardzo dobra zabawa, szczególnie jeżeli jeździ się z osobami na porównywalnym poziomie. Jedynie ceny są trochę przesadzone lecz mimo to warto spróbować.
K
KarolinaTOP REVIEWER
9 Oceny8 reviews
marzec 19, 2020
Mega wrażenia!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 13, 2020
Rewelacyjny
J
Jacek
1 Oceny1 reviews
marzec 4, 2020
Ośmiolatek zachwycony. Tylko za krótki instruktarz dla ,,nowych". Jacek Gut
M
Marcin
5 Oceny4 reviews
luty 19, 2020
Polecam. Świetna zabawa, niesamowite emocje i ładne zaplecze
J
jacej
2 Oceny2 reviews
luty 16, 2020
Super pomysł a prezent
G
Grzegorz
1 Oceny1 reviews
luty 15, 2020
Warto pojechać wszystko bardzo dobrze przygotowane , zimą proszę zabrać rękawiczki
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda gokartem:

  • 34,99 zł zamiast 45 zł za 1 przejazd
  • 68,99 zł zamiast 90 zł za 2 przejazdy
  • 134,99 zł zamiast 180 zł za 4 przejazdy

1 przejazd trwa 8 minut.


Firma dysponuje 20 nowoczesnymi gokartami francuskiej firmy SODIKART. Dla najmłodszych klientów oferuje gokarty juniorskie SODI LR5 (od wzrostu 135 cm), które charakteryzują się regulacją fotela, pedałów i kolumny kierowniczej. Gokarty seniorskie to modele SR5. Osoby, które uwielbiają mocną dawkę adrenaliny i cenią sobie sportową rywalizację, mają okazję rozładować swe emocje na torze kartingowym. E1 Gokart na powierzchni 4500 m² oferuje dwupoziomowy, nowoczesny tor o długości 450 m w hali wewnętrznej oraz tor o długości 150 m w części zewnętrznej. Firma dysponuje 20 gokartami wysokiej klasy. Pojazdy przeznaczone są zarówno dla najmłodszych klientów w wieku 6 lat, jak i dorosłych amatorów prędkości.

Na miejscu znajduje się także antresola, na której można podziwiać wyścigi oraz recepcja z kawiarnią wyścigową i 2 komfortowe sale do organizacji np. imprez integracyjnych, szkoleń lub konferencji.

W przypadku zakupu 2 przejazdów, z Grouponu mogą skorzystać 2 osoby - po 1 przejeździe lub 1 osoba - 2 przejazdy.

W przypadku zakupu 4 przejazdów - z Grouponu może skorzystać do 4 osób - np. 4 osoby po 1 przejeździe, 2 osoby po 2 przejazdy czy 1 osoba 4 przejazdy.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon, kuponów nie można łączyć. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta tylko dla nowych klientów niezarejestrowanych w bazie firmy. Godziny realizacji: pon.-pt. 14-18, sob.-niedz. 11-15. Sprawdź dostępność toru przed wizytą pod tym linkiem. Przejazdy odbywają się bez rezerwacji.
Dodatkowe informacje: Nie ma możliwości rezerwacji przejazdów. W wakacje możliwość korzystania z toru w wydłużonych godzinach realizacji: Gokart pojedynczy Poniedziałek – sobota: 11:00-23:00, niedziela: 11:00-21:00., gokart podwójny poniedziałek-piątek 11–23. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podczas rejestracji w systemie kartka członkowska/rejestracja w systemie płatna na miejscu 10 zł. Wymagane posiadanie kominiarki (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Na miejscu wypożyczane są kaski. Obowiązuje pełne obuwie sportowe, na płaskiej podeszwie. Wszystkie wykupione przejazdy muszą być zrealizowane 1 dnia. Oferta nie obejmuje gokartów podwójnych, tylko jednoosobowe - dla juniorów (od wzrostu 135 cm) i dorosłych. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E1 Gokart

Na powierzchni 4500 m² znajduje się jeden z nowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. E1 Gokart oferuje dwupoziomowy, szybki i techniczny tor, który zapewnić może niesamowite wrażenia. Na miejscu mieści się również recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale, o powierzchniach 30 m² i 150 m², przeznaczone do wynajmu. Antresola zapewnia odpowiednie warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych, firmowych, szkoleń lub konferencji. W klimacie wyścigowym organizowane są tu również wieczory kawalerskie i urodziny.

E1 Gokart

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi