Na wynos i z dostawą

Dragon Sushi

ul. Wawelska 2, Katowice

Japońskie przysmaki: sałatka glony wakame (11,99 zł) lub ramen wołowy (22,99 zł) i więcej z Dragon Sushi

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania takich specjałów jak sałatka z glonów, pożywna zupa ramen, kanapka sushi w tempurze lub zapiekanka z łososiem

O tej ofercie

Na wynos lub z dostawą
Skorzystaj z tej oferty przy składaniu następnego zamówienia na wynos lub z dostawą z tej restauracji.

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: wybrane dania z menu
  • oferta ważna: w dostawie/ na wynos
  • dodatkowa opłata:
  • godziny otwarcia: poniedziałek, środa, czwartek, niedziela od 12 do 21, piątek, sobota od 12 do 22

Warunki

Dodatkowa opłata za opakowanie w wysokości 1 zł. Groupon można zrealizować z dostawą i na wynos. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 735 095 096. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oplata za dostawę w zależności od lokalizacji: http://dragon-sushi.pl/#dostawa. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Dragon Sushi

Japońskie przysmaki w samym centrum Katowic to propozycja restauracji Dragon Sushi. Lokal powstał z myślą o miłośnikach sushi, którzy cenią nie tylko rozkosz płynącą z jedzenia, ale i zwracają uwagę na wysoką jakość produktów i ochronę środowiska (produkty na wynos pakowane są w ekologiczne opakowania). W bogatym menu znaleźć można różnorodne rolki sushi, sashimi oraz gotowe zestawy, a także dania gorące (np. zupa misso, ramen, pierożki gyoza) i desery.

Więcej informacji na Facebooku.